Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ki a szimpibb?

Nektek ki a szimpibb?

Figyelt kérdés

1. Enikő:

Enikő nagyon visszahúzódó lány. Csöndes és szorgalmas ,de mellette becsületes. Kedvenc hobbija a tánc és az éneklés a barátnőivel mindig együtt énekelnek. Enikőnek csodaszép magas hangja van. Imád táncolni és ezt nem is titkolja akárhol képes táncra perdülni legyen az étterem, bevásárló központ, iskola. Tánc és ének iskolába is jár. Nem nagy hangú, inkább nagyon kellemes hangja van. Ritkán szólal meg nagy közösségbe ,de a barátnői előtt csak úgy dőlnek belőle a szavak. A beszédében és a viselkedésében van egy nagyon aranyos és kedves dolog amit nem lehet megmagyarázni.

Külső:Vékony (valóban vékony és nem az az "itt-ott takargatok egy kis pluszt" alkat), Válig érő félhosszú vékony szálú egyenes sötét barna haja van. Zöldes barna szemekkel és hófehér bőrrel. Nem szokta magát sminkelni csak alkalmakkor.

Öltözködés: Nem hord nagyon kivágott, sexy ruhákat. egyszerű ruhákba jár ,de azokat igyekszik a divat szerint viselni (pl:szín ,fazon (ami éppen divat))


2. Kinga:

Kinga hasonló képen Enikőhöz ,ő is énekes pacsirta és táncos. Azonban Kingának sokkal mélyebb a hangja ,de csodaszép. Már 6 éves kora óta megörül az éneklésért. Ő maga fiatalos dalokat énekel, de nagy kedvelője az operának ,amit sok vele egykorú tini őrültségnek tartja. Nem az a felvágós fajta inkább szerény. Halk szavú és vele egykorú társai előtt elég sok mindent titkol, mert kedvenc hobbija a regényírás. Nagyon okos lány és rendkívüli szókinccsel rendelkezik. Az irodalom tanár gyakran bízza rá a megemlékezési, ünnepnapi ( 1848 március 15 stb...) iskolai rendezvények intézését vagy kikéri a véleményét. Továbbá rajzolni is nagyon ügyesen tud és vesz részt rajz versenyeken (szép eredményekkel) Az ilyen dolgairól csak 4 legjobb barátnője tud akikkel már óvoda óta elválaszthatatlanok (köztük Enikő is ott van)

Külső: Vékony (mint Enikő) ,Hátközépig érő dús egyenes szőke haja van és kék szeme.

Szemüveges ,de nagyon ritkán hordja. Elegáns, visszafogottan sminkel.

Öltözködés: Nem igazán érdekli a divat, inkább az elegáns öltözködést választja. De mégis van valami sexy ahogy ezt az eleganciát ötvözi a hétköznapival (kép pl: [link] )


Fiúk: Kit választanátok barátnőtöknek vagy csak szimplán barátnak vagy tesónak(idősebb tesó/fiatalabb tesó)


Lányok: Kit választanátok barinőtöknek vagy tesótoknak (idősebb tesó/fiatalabb tesó)


(Lehet úgy is ,hogy az egyiküket pl: barátnőnek a másikat tesónak)


KORT ÉS NEMET IS ÍRJATOK!!! Köszi!!!

(képet nem küldünk mert inkább a jellemünk szerint ítéljetek ,de egy kicsi inspirációt adtunk a külsőnkből)



2013. aug. 3. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem odaírni ,hogy Enikő csak az osztálytársai elött szégyenlős!!
2013. aug. 3. 20:33
 2/6 A kérdező kommentje:
előtt
2013. aug. 3. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinga szimpatikusabb, vele szivesen barátkoznék.

Enikőtől távoltartanám magam, mert kifejezetten taszít, ha valaki produkálja magát mondjuk egy étteremben, feszengenék, ha valaki ezt tenné a társaságomban és az emberek minket bámulnának.

2013. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem és mindkettő egyszerre unszimpatikus és rokonszenves. Nem szeretem a visszahúzódó embereket, de csak azért is kíváncsi vagyok rájuk, meg akarom törni a jeget. Szerintem sokkal inkább ők kerülnének engem, mint én őket, lévén, hogy a totális ellentétük vagyok pár szempontból. Amin mosolyognom kell. :)
2013. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyiknek jobb melle, segge, egyszóval teste van.
2013. aug. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinga az érdekesebb, szimpatikusabb. Kingát elfogadnám idősebb tesómnak.


De Enikő lenne a barátnőm, mert kedvesebb, aranyosabb.

2013. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!