Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van velem? Nem tudom mi...

Mi van velem? Nem tudom mi lelt, tegnap óta mindenen sírni tudnák, olyan dolgokon, apróságokon kiakadok amik normál esetben nem zavarnak.

Figyelt kérdés
Mondhatni tiszta idegbeteg vagyok, egyik pillanatban szétrobbanok, a másikban sírok, mensi előtt 1-2 nappal szoktam ilyen hülye lenni, de most van addig még 9 napom, esetleg terhesség jele? Vagy csak szimplán a meleg?

2013. aug. 4. 10:55
 1/3 anonim válasza:

valamelyik nap én is ilyen voltam,és jóval a mensi előtt.

Szerintem a melegtől,de bármitől lehet.

2013. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Közre játszhat mind2.Azt hogy lehetséges hogy terhes vagy-e azt csak te tudod.De a rossz időszak is elképzelhető.Nekem is volt ilyen pedig se nem volt meleg és terhes sem voltam.Szóval lehet hogy majd elmúlik várj 1-2 napot.Utána pedig vizsgáltasd meg magad ha lehetséges hogy teherbe estél.
2013. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is szokott ez lenni. Elmúlik. Nem bírjuk már ezt a nagy meleget szerintem, legalábbis én már depisebb vagyok tőle, mint télen a sötétségtől.
2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!