Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi van velem? Nem tudom mi lelt, tegnap óta mindenen sírni tudnák, olyan dolgokon, apróságokon kiakadok amik normál esetben nem zavarnak.

Mondhatni tiszta idegbeteg vagyok, egyik pillanatban szétrobbanok, a másikban sírok, mensi előtt 1-2 nappal szoktam ilyen hülye lenni, de most van addig még 9 napom, esetleg terhesség jele? Vagy csak szimplán a meleg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, érzékenység, terhesség

2013. aug. 4. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok

valamelyik nap én is ilyen voltam,és jóval a mensi előtt.

Szerintem a melegtől,de bármitől lehet.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. aug. 4. 10:58 Privát üzenet
Közre játszhat mind2.Azt hogy lehetséges hogy terhes vagy-e azt csak te tudod.De a rossz időszak is elképzelhető.Nekem is volt ilyen pedig se nem volt meleg és terhes sem voltam.Szóval lehet hogy majd elmúlik várj 1-2 napot.Utána pedig vizsgáltasd meg magad ha lehetséges hogy teherbe estél.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. aug. 4. 10:59 Privát üzenet
Nyugi, nekem is szokott ez lenni. Elmúlik. Nem bírjuk már ezt a nagy meleget szerintem, legalábbis én már depisebb vagyok tőle, mint télen a sötétségtől.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. aug. 4. 14:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit dolgoztok naponta, hány órát? És hánytól hányig? Kíváncsi vagyok, hogy más is olyan brutális időbeosztásban dolgozik-e, mint én, vagy az átlagos a normál 8 órás munka.
Mit tesztek, ha láttok valakit az utcán sírni?
Azt hiszem az egész éjjel végig fogom sírni. Mit tegyek? Ne feküdjek le aludni?
Miért van az hogy nem szoktam sírni? Akár mennyire szomorú vagyok, vagy nagy fájdalom ér (testi vagy lelki) nem szoktam sírni, sem mások előtt, sem egyedül. Kb 3 éve sírtam utoljára.
Miért van az, hogy egyes emberek az önbizalomhiányos embertársaikat egekig magasztalják, a normál önbizalommal rendelkezőket pedig rombolják?
Ha idegesítem magam valamin, bekönnyezek/ el kezdek sírni, hogy lehetne elkerülni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!