Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Dobrosi Azyza hány éves? És milyen nemzetiségű?

2013. aug. 4. 11:32  Privát üzenet  

A válasz
19 asszem és cigó féle.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. aug. 5. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koshzonooom

# 2/2Időpont 2013. aug. 5. 16:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akadnak itt más nemzetiségű emberek?
Oroszországban (Kazanyban) él a barátnőm (aki tatár nemzetiségű). Szerencsére olyan gyökerekkel rendelkezem (belső-ázsiai török vagyok részben), hogy összeházasodhatunk. De...
Milyen nemzetiségű emberek beszélnek nagyon sokat és az átlagos hangerőnél kicsit hangosabban? És ez mennyire számít annak ha egy család fele így beszél egész nap?
Mennyire számítok németnek és kaukázusinak, ha apai ágról vannak ilyen nemzetiségű felmenőim? És van esélyem arra, hogy az ő utódaikat megtaláljam, ha csak a dédszüleim és az ő...
Ha barna a bőröm (kreol) ahhoz milyen hajszín illene, akár melírbe is, hogy ne higyjék rólam azt, hogy roma nemzetiségű vagyok? A szemem barna.
Nagyon tetszenek a japán, Kínai illetve koreai csajok. Azt szeretném hogy a barátnőm ilyen nemzetiségü legyen de nem tudom melyik társkereső oldalon lehetne ismerkedni...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!