Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ekkora paraszt?

Hogy lehet valaki ekkora paraszt?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy eseményen, ahova VIP jegyem volt, mert egy nagylelkű, befolyásos ismerősöm adott nekem. Mint kiderült, egy ismerősöm is volt ezen a rendezvényen.

A VIP-nek az volt a lényege, hogy légkondicionált helyen voltunk, teljes ellátással, minden kívánságunkat lesték. Míg a "sima" látogatók kint dekkoltak a tűző napon egész álló nap, és zacskós vizet ittak.

Nekem még soha nem volt részem ennyire kiváltságos dologban, és összeteszem a két kezem amiért részesülhettem ebben. És nagyon sajnáltam azokat az embereket, akik nézték az elkerített, fullos részt ahol én voltam.. Nagyon kellemetlen volt, és a szívem szakadt meg amikor láttam a lelkes kisgyerekeket a nagy melegben ott állni...

De az ismerősöm úgy van ezzel, hogy leszarja az embereket, és örül annak hogy ő jól érezte magát. Idézem: "Örülök hogy mások ott szívnak én meg itt vagyok" és "Már hozzászoktam ehhez, megérdemlem".

Ja, és tegyk hozzá hogy egy taknyos 20 évesről van szó, aki az égvilágon semmit nem tett le az asztalra. Az apja pénzéből mindenkinek könyű élni..

De csak szerintem nem normális ez a hozzáállás?


2013. aug. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyet fogsz még látni az életben, jobb ha hozzászoksz. Nem ez a célirány, milyenekké kell válnunk, de nem vagyok előrébb azzal, ha ezen rágódom...
2013. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, de akkor is ledöbbentett..

Az átlag ember is ember, hogy lehet ennyire lenézni őket?? De ha ő fingotta volna a passzát szélrendszert, akkor TALÁn megérteném.. De így? Hát menjen már a jó francba..

2013. aug. 4. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Vannak ilyenek. Vagy így születnek, vagy a körülmények teszik őket azzá. Nos én spec nem szeretem a flancos dolgokat meg az ilyen sznob parasztokat. Sajna ha ilyen helyre mész akkor ezekkel talizol. Logikusan egy élmény is egyben, de ha nem érzed magad jól, akkor inkább kellemetlen. De egy jó van benne, s ezt komolyan mondom, mert volt néhányban részem (nem nem a lóvésságom miatt) hogy jó őket picit bosszantani. Ahol voltam, s akkor is meleg volt, nekünk kaja stb, a "kintieknek" pénzért, én vittem ki pont egy olyasmiformának akit írtál. Kisgyerekes. Volt akinek nem tetszett a vendégek közül, megjegyezte h minek viszem ki mikor vehetnek. Megkérdeztem hogy zavar? Mondta hogy nen, csak neki furcsa. Adni furcsa? Akk próbáld ki bammeg, hidd el jobb mint lesni a gyereket hogy szeretné de nem lehet. Nem szivesen vagyok ezek közt, ha lehet ink választom a napot. :D
2013. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm a facebookon, évfolyamtársam volt és celeb lett, azért is pénzt kap ha fingik, ő szokott ilyen bicskanyitogató posztokat írni, hogy ő az atyaúristen mindenki más nagy paraszt senki, ő megérdemel mindent, nagy büszkén postolgatja, hogy alázta le szerencsétlen pizzafutárt vagy orvost, mert neki a több hónapos fáj a hajam panaszával a sürgősségire kell menni és befurakodni mindenki elé.

Még a VIP részlegekben is mindig megtalálja a hibát, nem volt elég drága az ajándék pezsgő, hozzászólt valami izzadó alak a repülőn...

Régen le volt tiltva de törölték a csöcsös képei miatt, az új acc-ját még nem tiltottam. De érik.

2013. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Ez tetszik!! Esküszöm elgondolkoztam ezen, de legközelebb meg is teszem! Köszi a tippet! ;)


És köszönöm a választ mindenkinek! Legalább bennünk van még emberség...

2013. aug. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!