Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Titeket nem zavar, mikor a homokosok illetve leszbikusok nyilvánosan csókolóznak, ölelgetik egymást? Ha meg véletlenül szól rá az ember rájuk, hogy azért nem itt-ott kellene nem ennyire nyilvánosan akkor még ők vannak felháborodva?

Keress kérdéseket hasonló témákban: homárok, leszbikus

2013. aug. 4. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nem kellene homofób köcsögnek lenni, ha nem tetszik valami, meg se szólalj.:)

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2013. aug. 4. 19:23 Privát üzenet
Nem zavar, ők is emberek. A heterok akkor miért csinálhatják ezt?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 2013. aug. 4. 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Heteró csaj vagyok, párkapcsolatban élek kedves első válaszóéó

# 3/21Időpont 2013. aug. 4. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2-es végül is igazad van,viszont egy szülő egy kisgyereknek ha megkérdezi könnyebben el tudja mondani,h két külön nemű mért csókolózik/ölelgeti egymást ,nem úgy mint ha két egyneműt lát!

# 4/21Időpont 2013. aug. 4. 19:31 Privát üzenet

engem a heterók is zavarnak, ha tolakodóan nyalják-falják egymást, nem attól függ, hogy ki milyen nemű

a homoszexuálisoknál az a baj, hogy szinte tüntetőleg csinálják, és nagyon nem szimpatikus, mert nem így kellene elfogadtatniuk magukat. én nem bántom, nem utálom őket, de nekem jogom van a természetes hetero kapcsolatot a jónak elfogadni, nem véletlenül vagyunk férfi és nő, és nem véletlenül illik össze a nemi szervünk, ez így van megalkotva.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont 2013. aug. 4. 19:34 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
És ha nehezebb elmondani? Most azért bújjanak el?

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 2013. aug. 4. 19:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azért nem zavarnának a melegek,ha nem vonulnának fel..erre mi szükség van?!Ennyi erőből a heterok is vonuljanak ki parádézni!

# 7/21Időpont 2013. aug. 4. 19:36 Privát üzenet
Lesz@rom, hogy meleg vagy hetero. Ne nyilvánosan másszanak a másik szájába.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2013. aug. 4. 19:39 Privát üzenet
Ha egyedűl vagyok akkor leszarom,hogy mitcsinálnak!Viszont ha a gyerekeimmel sétálok és látják hogy egymást falják akkor feltudnád rugni őket!!!Utálok ilyen dolgokat elmagyarázni a gyerekeknek.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2013. aug. 4. 19:42 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Le a köcsögökkel !!!!

Teljesen természet ellenes amit csinálnak egymással !!!

lelőni az összeset !!!

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2013. aug. 4. 19:42 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan legyek jó beszélgető partner?
Csak engem zavar, hogy a munkáltatók annyira el vannak szállva maguktól, hogy elolvasva az álláshirdetésüket az ember eleve meg se próbálja?
Titeket nem zavar, ha nyittok más ember felé, és ezt a nyitást nem viszonozzák? Befolyásolja ez a további hozzáállásotokat ahhoz az emberhez?
Optimisták! Titeket mennyire zavar egy pesszimista ember kisugárzása/jelenléte? Pesszimisták! Titeket mennyire zavar egy optimista kisugárzása/jelenléte?
Titeket zavar más ember műtéti hegei?
Munkanélküliek! Titeket is zavar a sok okoskodó ember, aki beleszól az életetekbe?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!