Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, mikor a...

Titeket nem zavar, mikor a homokosok illetve leszbikusok nyilvánosan csókolóznak, ölelgetik egymást? Ha meg véletlenül szól rá az ember rájuk, hogy azért nem itt-ott kellene nem ennyire nyilvánosan akkor még ők vannak felháborodva?

Figyelt kérdés

#leszbikus #homárok
2013. aug. 4. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene homofób köcsögnek lenni, ha nem tetszik valami, meg se szólalj.:)
2013. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar, ők is emberek. A heterok akkor miért csinálhatják ezt?
2013. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Heteró csaj vagyok, párkapcsolatban élek kedves első válaszóéó
2013. aug. 4. 19:30
 4/23 A kérdező kommentje:
2-es végül is igazad van,viszont egy szülő egy kisgyereknek ha megkérdezi könnyebben el tudja mondani,h két külön nemű mért csókolózik/ölelgeti egymást ,nem úgy mint ha két egyneműt lát!
2013. aug. 4. 19:31
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

engem a heterók is zavarnak, ha tolakodóan nyalják-falják egymást, nem attól függ, hogy ki milyen nemű

a homoszexuálisoknál az a baj, hogy szinte tüntetőleg csinálják, és nagyon nem szimpatikus, mert nem így kellene elfogadtatniuk magukat. én nem bántom, nem utálom őket, de nekem jogom van a természetes hetero kapcsolatot a jónak elfogadni, nem véletlenül vagyunk férfi és nő, és nem véletlenül illik össze a nemi szervünk, ez így van megalkotva.

2013. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
És ha nehezebb elmondani? Most azért bújjanak el?
2013. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem azért nem zavarnának a melegek,ha nem vonulnának fel..erre mi szükség van?!Ennyi erőből a heterok is vonuljanak ki parádézni!
2013. aug. 4. 19:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom, hogy meleg vagy hetero. Ne nyilvánosan másszanak a másik szájába.
2013. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha egyedűl vagyok akkor leszarom,hogy mitcsinálnak!Viszont ha a gyerekeimmel sétálok és látják hogy egymást falják akkor feltudnád rugni őket!!!Utálok ilyen dolgokat elmagyarázni a gyerekeknek.
2013. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
17%

Le a köcsögökkel !!!!

Teljesen természet ellenes amit csinálnak egymással !!!

lelőni az összeset !!!

2013. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!