Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik a legszebb név? Történethez kell!

Figyelt kérdés
Erin, Slania, Kiliana, Aria

2013. aug. 5. 18:37
 1/7 anonim válasza:
Erin és Slania. És szerintem a Slania mindenképp egy gonosz karakterhez ilik!:)
2013. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint a Slania a nyerő - sokkal sokkal különlegesebb és feltűnőbb, mint a többi. És Nincs gonosz hangzása a névnek.


Az Erin semmitmondóan fiús, a Kilinának szerencsétlen beütése van, az Aria pedig mérhetetlenül unalmas. De ismétlem, csak szerintem.

2013. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is a Slania a legjobb, csak kíváncsi voltam mások véleményére, de akkor azt hiszem az lesz igazi:) Csak annyit kérdeznék még, szerintetek hogyan tudnám a Slania-t becézni? Slan? az már nem túl fiús? vagy Lanie?
2013. aug. 5. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár így, akár úgy, szívesen veszem mindkettőt. De akár tehetsz bele csavart is, kreálsz egy harmadikat. Például "macskás" Slan, vagy nem tudom. Ezek vicces és sokatmondó becézések, én is rengetegszer használom őket és plusz poén.


Mellesleg kíváncsi vagyok a művedre, mesélnél róla még? Privátban is megfelel.

2013. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Kiliana úgy hangzik, mint a Klinikák, nekem nem tetszik:D Ariára szavazok. Miért ilyen bonyolult neveket találsz ki a szereplőknek? Ez valami fantasy lesz?
2013. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem tudok sokat mesélni róla,nagyon kezdetleges:)

Igen az lesz !

Közben felmerültek még nevek ezekről mit gondoltok?

Nelenna

Norina

Nolina

2013. aug. 5. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Aria a legszebb szerintem, a többinek enyhén nyomi beütése van. És egyébként is tetszik az Aria név. :)

De történetben valószínüleg az Erin-t használnám.


A többi név közül nekem a Norina tetszik.


Én személy szerint rühellem a túl fantasy-s neveket, nagyon nagy turn-off számomra egy történetben, ha kimondhatatlan nevű karaktereket, vagy túl csicsás neveket látok.

2013. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!