Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki várja már, hogy végre...

Ki várja már, hogy végre legyen ennek a f. o. s melegnek?

Figyelt kérdés
Rühellem már...rosszul vagyok és nem tudok csinálni semmit, csak ülni bent a szobában és szenvedni.

2013. aug. 5. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jelen!

Napok óta ülök a szobában a 30fokban és izzadok mint az állat... Most már egy kissé kezdem unni.

2013. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Totál kivagyok..Ideges, ingerült, veszekedős.

Megyek zuhanyozni, pár percig jobb. Redőnyök leengedve, sötétben bóklászunk. Az udvaron kókadnak a növények, reggel, este öntözünk. Fű kiég, virágaim kókadnak.

Kutyák keresik a helyüket, macskák nyúlnak mindenfelé.

Tyúkok nem tojnak. Elegem van!!!

2013. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én NAGYON várom! A hideget jobban bírom.
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Alig várom,hogy vége legyen a nyárnak...Rühelem.
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szerintem ezt a meleget már csak a Balcsiban fürödve lehet kibírni... Iszonyú, én sem bírom.
2013. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hideget én is jobban bírom,ezért vagyok tél párti.

Kínlódás a nyár számomra,még balcsi sem mondható el hűsítőnek...

2013. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerencsém van, mert a két főnökömmel dolgozom egy légtérben és mindkettő hidegkedvelő, ezért maxon megy mindenkinél a légkondi, szerintem max 20 fok van nálunk.

Itthon is eljutottam a "nem érdekel mennyi lesz a villanyszámla, egész éjjel megy a légkondi" szintig.


De várom már, hogy kinyithassam az ablakot és friss levegőt szívhassak - a légkondi mégis más, nem annyira tiszta levegőt fúj.


Ma az egyik főnök meg akart kérni, hogy menjek ki a postára neki valamilyen magánlevéllel. Amúgy szívesen megtettem volna, de most szemlesütve kértem, hogy ha nem életbevágó, hadd várjon pár napot, mert egy porcikám se akar ebbe a dögmelegbe kimenni és a betonon sétálni a postáig. Megértette, várhat péntekig.


A csütörtök lesz durva, ha tényleg bejön a jósolt 40 fok. Szerintem péntekre már kész leszek és egész délután aludni fogok.

2013. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem, hogy extrémen vonzódom a hideghez. Januárban is nyitott ablaknál alszom (prímán!!). Most légkondival se megy 22 fok alá a hőmérséklet, ez éjjelre még mindig sok nekem. Úgyhogy légkondi, rám állítva ventillátor és vizes póló - így egész jól alszom.
2013. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: Jó hogy nem kapsz tüdőgyulladást:D


Én a telet és a fagyot is rühellem, mert szélsőséges és ugyanúgy nem lehet kimozdulni az utcára, mint nyáron, csak ugye akkor 6 ezer pulcsi kell ahhoz, hogy ne fagyj meg.

2013. aug. 5. 20:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és a legrosszabb a télben, hogy korán is sötétedik. Ennyiből a nyár jobb.
2013. aug. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!