Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-20 éves fiúk, dolgoztok a...

Dejong kérdése:

18-20 éves fiúk, dolgoztok a nyáriszünetben? Ha igen mennyit? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

21 vagyok, talán még számítok :P :D

Én 16 éves korom óta legalább 1 hónapot dolgozom nyaranta, van úgy, hogy kettőt is.

2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 évesen egész nyaram végig dolgoztam. 17 évesen csak 1 hónapot mert műteni kellett és úgy nem engedtek dolgozni, nagyon még suliba sem akartak engedni.

18 évesen a jogsimat csináltam akkor csak heti 2 napot dolgoztam, de azt sem egész nyáron. 19 évesen már végeztem a sulival akkor meg azért ne vállaltam munkát mert a bátyámnak mentem segíteni ki Ausztriába az most lényegtelen hogy mivolt.

Most szakképzésre járok itt kötelező gyakorlat van itt nem érek rá diákmunkára meg amúgy is kapunk egy kis időt, akkor meg más dolgom van.

2013. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 vagyok, nyár elején kidobóskodtam fesztiválokon..
2013. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Dolgoztam 1 hónapot.Fizikai munka volt.8 órát ebben a buta melegben.Pont elég is volt.

20/f

2013. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem dolgozom, mert nyaralok, meg a szociális fóbiám is eléggé akadályoz :S


Tegnap óta 21f :)

2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akadályozna
2013. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dinnyeszezont szoktam végigdolgozni. Elég sokat melózunk, szedjük hajnalba, adjuk el, visszük ide-oda, visszük nagybani piacra stb. De legalább jól keresek vele. Egy hét alatt 20 ezer összejön, ami annyira nem rossz paraszt melóhoz képest :D Igaz, h néha már döglődök, de ez van.
2013. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jah és 20/f
2013. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!