Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félnétek családi házban lakni?

Félnétek családi házban lakni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől kellene félni? Én családi házban lakom, nem félek tőle.....
2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem félnék. Féljen a betörő, mert ha hozzám téved, én biztos megölöm.

Most már teljesen legálisan, éljen az új BTK.

2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, ha a közbiztonságra gondolsz.

Zárt magas kerítés kell, hogy ne lássanak be és könnyebb legyen a kerítés nélküli házakba bemenni.

Kutyát kell tartani, már ha egyáltalán szereted.

Érdemes időkapcsolós világítást beüzemelni.

Figyelni kell az utcát, hogy áll -e rendszeresen ismeretlen autó vagy személy, aki csak áll és sasol.

Persze ez nehéz, ha autóbuszmegállóhoz közel esik a ház.

Anyagilag?

Hát a társasházban előbb rád terhelik a közmű v. egyéb közöskts tartozást.

Itt eleve nincs közös költség, de annyival biztosan nagyobb a gázszámla, még akkor is, ha sokszor nagyon kicsi a belmagasság.

A kertet gondozni kell, mert ha ráesik a fa ága a szomszédra akkkor felelsz érte.

A karbantartás sokszor többe kerül mint egy belvárosi házban, de ott meg függőfolyósó és mindenféle közös sza-r van, amihez nincs közöd de a felújítását vállalni kell.

2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Családi házban lakok,csak akkor félek hogyha lefekvés előtt horrort nézek.
2013. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is családi házban lakok, de nem szoktam felni, mert mondhatni, jó környéken lakom. Bár ezt lekopogom, mert folyamatosan romlik a világ. Ki tudja,a végén még mi is elgettósodunk. Amúgy én nem családi házban félnék, hanem egy nyaralóövezetben egyedül.
2013. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amado atya ***** válasza:

Minden vágyam egy csendes utcában lévő régi építésű, földszintes, maximum két szobás családi ház, nem nagy alapterülettel, verandával, fészerrel, az utcafront felé nagy füves területtel és ősfákkal. A fák alatt egy kocsibeálló, meg egy bográcsozó/szalonnasütő hely. Nyugalom ezerrel.

Dehogy félnék, élvezném. Pl. nyári esőben kiülni a verandára és hallgatni az eső kopogását, télen a fészerből fát behordani, udvaron fát vágni... satöbbi.

2013. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó na épp egy ilyen embert kerestem. Gyere fát vágni és akár be is hordhatod :D


Amúgy mitől kéne félni egy családi házban? Sokkal jobb mint egy sorház, panel, ikerház....

Én már laktam panelban, most családi házban, de van nyaralónk is így ott is szoktam "lakni" és sehol nem félek.

2013. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi egy új utcában lakunk ahol a legrégebbi ház 3 éves. Az utca is be van kamerázva, nekünk is van kamera fel szerelve, riasztó, mozgásérzékelő lámpák. Mivel folyamatosan építkeznek az utcában folyamatosan mászkálnak a munkások. A szomszédunktól a légkondicionálót szerelték le a falról. Akkor szereltettük fel ezeket a biztonsági berendezéseket. Mikor oda költöztünk akkor sem féltem és most sem félek. Kutya van az udvarom.
2013. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De pl a kutyát könnyű eltenni láb alól....

Veszel egy drága kutyát, pl fajtisztát, és megmérgezik...

Bár a profi ellen semmmi sem véd...

2013. aug. 8. 10:34
 10/11 Amado atya ***** válasza:

Az a kutya nincs jól nevelve, amelyik bárkitől, bármilyen ennivalót csak úgy elfogad.

Gazdának kell elétenni, és egy "jelszó", amire elfogadhatja/megeheti a tápot.

Kb. ennyi. :)

2013. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!