Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tűntek a Nagy-Magyarorszá...

Hová tűntek a Nagy-Magyarországos pólót és terep mintás nadrágot viselő fiatalok?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincsen velük, csak tavaly még szinte mindenhol láttam őket, de mára teljesen eltűntek, csak úgy, mint a köztudatból a Jobbik és a Gárda.

2013. aug. 6. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Felnőttek? (vagy legalább érettebbek lettek) A Jobbikot meg a Gárdát meg szerintem tudatosan szorítják ki a médiából.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
ez is valamiféle divat.ami évről évre változik. lassan eltünik az emo is majd jön helyette uj. ennyi az egész.minden fiatal felnő egyszer és kinövi a látható "vallásokat" nem kell hordani valamit ahoz hogy azt valld.
2013. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

13 éves koromban, ez volt a divat

az ált suli tele volt ilyen ruhás gyerekkel, extra ciki volt

2013. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, továbbra is várok válaszokat, hogy kinek, mi a véleménye. :)
2013. aug. 6. 15:44
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Fekete póló terepgatya ilyenkor??? Aki most felveszi az tényleg nagyonhülye.
2013. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

"mára teljesen eltűntek, csak úgy, mint a köztudatból a Jobbik és a Gárda"


Honnan veszed hogy a köztudatból eltűnt a Jobbik és a Gárda is?

2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

1: Nyár van, senki se hord feketét

2: Nem tűntek el, de nem mindenki meri felvállalni retkesék miatt

3: A fiatalok többsége Jobbikos, tapasztalatból tudom

4: Nem tűntek el a köztudatból, csak most nincs olyan nagy érdeklődés a politika iránt. De majd ha jönnek a 2014-es választások.

2013. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyáron 40 fokban senki nem fog fekete pólót és katonai nadrágot hordani... ahogy jön az ősz és 20 fokra meg kevesebbre csökken a hőmérséklet, újra előkerülnek ezek a cuccok azoknak a fiataloknak a szekrényéből, akik így öltözködnek...
2013. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ne csak kereskedelmi tv-t nézz és akkor láthatod,hogy nem tűntek el.

viszont a kereskedelmi tv-ben le vannak tiltva alapból,mert ugye azok zsidrákoké.

2013. aug. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Én lassan 1 éve, időjárástól függetlenül alig találkozok ilyenekkel, pedig Pesten élek.

Az én körömben FankaDeli volt a favorit, aztán eltávolodott a Magyar Földrés dolgoktól, és jött a tantraszex meg a többi hülyeség. Már nem tudtunk azonosulni ezzel az egésszel, úgyhogy hagytuk az egészet a francba.

Nem volt többé olyan közösség, ahova tartozhattunk volna.

Rengeteg helyen az ment, hogy írtsuk ki az összes cigányt, és telepítsük ki a zsidókat. Az ilyenek miatt ítélik el a Jobbikot, és a Gárdát.

Ennek nem szerettük volna viselni a következményeit.


Sokáig még kuruc.info-t olvastunk, és figyeltük a politikát, de már ezt is abbahagytuk.

A kuruc.info gyűlöletkeltő, elvakult idióták szitkozódó lapjává lett. A kommenteknél se lehet értelmes vitát folytatni az olvasókkal, ha nem értesz egyet a népírtással, akkor te már nem vagy magyar, és a zsidók seggét nyalod, miközben hátulról küldenek a cigányok.


Nekem itt elegem lett az egészből, inkább a könnyebb utat választom, és homokba dugom a fejem, jelenleg az a célom, hogy mielőbb elhagyjam a süllyedő hajót. A körülöttem lévő anno "Jobbikos" emberek is így gondolkoznak már, gondolom rengetegen teszik ezt rajtunk kívül.


Már az egész magyar politikától hülyét kapok, itt mindegy mit gondolsz, akkor is neked megy a "saját" és az ellenkező oldal is.

2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!