Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha ezt gondolom...

Hülyeség, ha ezt gondolom vagy jogos?

Figyelt kérdés

Sokszor átkozom azt a helyzetet, hogy férfinak születtem. Úgy érzem, hogy ebben a helyzetben ma az ember csak akkor ér valamit, ha csúcsszuper fickó, különben mindig másodrendű lesz. Az összes nőnemű és hasonló korú rokonom férjnél van már vagy boldog párkapcsolatban. Korábban is rendre körüludvarolták őket.

Nekem szinte semmi nem jutott. Már abban sem vagyok biztos, hogy a házasság nekem való lenne-e. Sőt, újabban már nem is szívesen mozgok olyan helyen, ahol sok szép nő van, mert azonnal belém hasít egy pokoli kegyetlen érzés; az, hogy semmit nem érek hozzájuk képest.

Ez már örökre így marad?



2013. aug. 7. 00:46
1 2 3
 1/27 acelsziv ***** válasza:
100%

Ühüm. Amíg nem változtatsz a hozzáállásodon addig biztosan.

Több önbizalom kell beléd, barátom. Rengeteg könyv íródott már a témában. Keress utána, olvasd, alkalmazd és te leszel a környék macsója.

2013. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A Phoenix szemináriumra és társaira gondolsz?
2013. aug. 7. 00:52
 3/27 anonim ***** válasza:
valahogy én is ilyenzetben vagyok. sajnos a lányoké a világ! sok sikert
2013. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszont kívánom!

Sokra megyek vele, hogy elolvasok x számú könyvet, plusz jó vagyok x és y dologban, amikor egy nő lehet akármilyen buta, ügyetlen vagy akár rosszindulatú, akkor is körül fogják rajongani.

2013. aug. 7. 01:15
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát, babám, ezt úgy hívják, hogy lúzer. :)
2013. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "rendkívül tartalmas és építő jellegű választ."
2013. aug. 7. 01:39
 7/27 anonim ***** válasza:

Ahány nőnek van férje, barátja, annyi férfinek is.

Nem jut egy nőre 10 pasi, sőt, a statisztikák szerint 1 sem egészen, mert több nő van, mint férfi.

2013. aug. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

'Ahány nőnek van férje, barátja, annyi férfinek is.Nem jut egy nőre 10 pasi, sőt, a statisztikák szerint 1 sem egészen, mert több nő van, mint férfi.'


igen, és mégis több férfi szngli mint nő! és az hülyeség ez az egál arány. például az átlagon felüli kinézetű férfiakra (amiből kevés van, mert lerohanják őket a nagyigényűlányok) várnak a maradék szingli nők. az átlagosak/ félénk fiúk pedig kénytelenek egyedül lenni. ésbegy nő sosem azért van egyedűl, mertérdeklődnek feéjük, hanem már belevannak únva a kapcsolatokba, vagy csak úgy szabadságra vágynak, szakítottak stb. egy férfi ilyen helyzetbe szenved a magánnyal, vért kell izzadni egy szexért. sőt, egy csókért heteket várni. még a lányok, buliban, vagy diszkóban kényük kedvük válogatva szexelhetnek hisz nem kell nekik semmit tenni érte, ja de (hogy kine derüljön) de erre már tudják a megoldást. ritka a tisztességes nők. tisztelet nekik. mert tudom hog vannak.. jah azok a házasok, leszbik , vagy szerelmi csalódástól megenyhült nemősute lekűek. ennyit a lányokról.

2013. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
kérdező. nem, nem hülyeség. a mailányok a tisztességes szerető fiúkba belé rugnak! ott csalják őket ahol tudják. és egy jobbért máris dobnak. csak vigyázz.. legyél velük bunkó! ne kíméld őket! sose bízz bennük! és hatalán akad egy!, akkor pedig intézd el, és dobd mintnegy rongyot:) vigyázz, mert értékelni fogják.. sírni fognak érted. de nem ezérz mert szeretnek, hanem mert nem arra számítottak, és nem tudják lenyelni. szóval vigyázz. :)
2013. aug. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ezt a hisztit.... :DDD
2013. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!