Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez így nagyon gázos lenne?

Ez így nagyon gázos lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz megkérdezni egy fodrászt, hogy szerinte milyen haj állna jól nekem?

A rövid haj nem áll jól, úgyhogy most viszonylag hosszú hajam van. Azt szeretném, hogy nagyjából ilyen is maradjon hosszra, csak igazítson, "lője be" a fodrász.

Viszont akármelyik fodrásznál voltam eddig, és megkérdeztem, milyen haj állna jól, mindig azt kaptam, hogy azt nekem kéne tudni, maximum hümmögtek egy kicsit, szemmel láthatóan nem csináltak semmit, csak észrevehetetlen mm-eket vagdostak a hajamból, majd megkérdezték 5 perc után: "Na, van már valami elképzelés?"


Ezt már 3-4x megkaptam, már meg se merem kérdezni őket erről, én érzem rosszul magam miatta.

Szerintetek gáz ezt megkérdezni? Én azt hittem az a fodrászok célja, hogy a "vásárló" elégedetten hagyja el az üzletet, és ajánlja másoknak is, de ezek szerint tévedtem...


GYIK-es fodrászok: Ti hogy viszonyultok azokhoz, akik ezt kérik tőletek?


15/f



2013. aug. 7. 13:45
 1/5 anonim válasza:
szerintem nem gaz, velem is elofordult mar, hogy tanacsot kertem, vagy kozosen dontottuk el, es nekem szivesen segitett
2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én többször voltam úgy, hogy csak elmondtam a fodrászomnak, hogy milyen hosszúságú legyen, de a fazont rábíztam, hogy döntse el, mi illik hozzám. Bár ezt csak profi, jól képzett szakemberekkel érdemes csinálni, mert egy amatőr könnyen elronthatja.
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben maga a fodrász az aki "katalógusból" mutat neked mintákat, ő mondja el melyik frizurák állnának jól és azok közül válassz egyet. Az én fodrászom is ezt szokta, és eddig még minden jól állt amit ajánlott. :)
2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó nektek... Én mindig olyan fodrászt fogok ki, aki még véletlenül se segítene...
2013. aug. 7. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzetbe hozod őket, fiú létedre hosszú hajjal odamész, közlöd, hogy csináljon bármit, csak ne legyen rövid... mégis mi mást tehetne azon kívül, hogy levágja a töredezett hajvégeket? Vágjon neked lépcsőzetes női frizurát?
2013. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!