Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki valaha egyedül...

Van olyan, aki valaha egyedül nekiindult a Szigetre?

Figyelt kérdés
Milyen életfelfogással?..milyen szándékkal?..s mi volt a tapasztalata? (jöhet kor és nem is)
2013. aug. 7. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly mentem el egyedül. Nem voltak igazán barátaim,de gondoltam kit érdekel sokan vannak ott elleszek. Untam az itthon ülést és nem voltam még fesztiválon. Sok emberrel megismerkedtem,jó pár barátot is szereztem,nagyon örültem neki,hogy elmentem,mert jó volt. Sajnos idén nem tudtam elmenni,mert másik fesztiválra mentem,és nem volt pénzem erre is... De jövőre újra elmegyek :D

17/l

2013. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alaque ***** válasza:
Egy jó barátom egyszer egyedül, ráadásul jegy nélkül elment a Szigetre. És fordulatosan bár, de bejutott. Afeletti meggyőződésében döntött így, miszerint egy Tool koncert megér ennyi kockázatot. Azóta felbátorodott, és évek óta egyedül jár Ozorára.
2013. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ma gondolkodom rajta . Csak nincs tarsasag aztan nem tudom nem e ciki egyedül menni vagy ugy nem e unalmas
2013. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen voltam. Tök jó volt 3 csajt is levarrtam.
2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!