Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha lány...

Mennyire normális, ha lány létemre nem tudok foglalkozni egy kisbabával?

Figyelt kérdés
Mások úgy eljátszanak velük, meg milyen kis édesek, aranyosak stb. Én kb. hozzájuk szólni nem tudok, nem tudom, mit mondhatnék nekik, hogyan foglalkozzak velük, teljesen hidegen hagynak az efféle dolgok.
2013. aug. 8. 10:27
 1/4 anonim válasza:
Ez normalis! Fel kell oldodni! Kicsit kozelebb kerulni hozzajuk! Csak termeszetesen es kedvesen banni veluk! En srac vagyok de en sem tudom soha mit csinaljak ha egy ismerosom a kisbabajanak "bemutat"! Meg a 6-7 eves gyerekekkel se tudok igazan beszelgetesbe elegyedni mert nem tudom egyaltalan ertik e a valasztekos szohasznalatot vagy azt amirol esetlegesen beszelek nekik!
2013. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se tudok, soha nem is érdekeltek. Sose fogtam meg egyet se, sose szóltam egy nyikkot egyikhez se, nagyon a közelükbe se mentem. Nem is áll ilyesmi a szándékomban.

Max akkor gáz ha te sajátot akarsz, de akkor meg meg majd belejössz amikor kell.

2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Egyke gyerek vagyok, nincs testvérem, főleg nem kisebb, egy unokatestvérem van, ő is idősebb nálam, így sosem volt a rokonságban kisbaba, nem tudtam tapasztalatot szerezni velük kapcsolatban. Most már saját gyerekem van, szóval meg lehet tanulni bánni velük, de amíg nem volt sajátom, addig tartottam tőle, hogy hogy fogok boldogulni vele, mert fogalmam sem volt, hogy kell egy kisbabával bánni.
2013. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon én sem tudok velük sokat kezdeni, pedig már anyakorban vagyok. Igaz, van egy 8 évvel fiatalabb húgom, persze, az más tészta, mikor ő volt pici, mert a testvérem. Sokat nem pesztrálgattam, azt megtette az anyánk.

Valahogy olyan setesutának érzem magam velük kapcsolatban, nem tudom, hogy beszéljek hozzájuk, nem is emelgetem, fogdosom más gyerekét. / hülyén hangzik, meg lehet, hogy megköveznek ezért, de az állatokkal jobban elvagyok /.

Majd a húgom gyerekével foglalkozom, ha lesz valamikor.

Őszintén, valahogy annyira nem vágyom gyerekre, apajelölt sincs a láthatáron sem, meg eleve mozgásszervi gondjaim is vannak.

Persze, aztm mondják, az anyai ösztön mindenkiben ott van, a saját gyerekünkkel foglalkozni más...

2013. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!