Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mibe csomagoljátok a 2...

Ti mibe csomagoljátok a 2 kilóig nem terjedő postai küldeményt? 2 db Könyvről lenne szó, mibe csomagoljam, le is kell ragasztani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
pukkanós borítékba ?
2013. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dobozba csomagolnam. Ha nincs otthon, akkor pl egy kozertben erdeklodj, hogy van-e ures dobozuk, amit elvihetnel. Vagy kerdezd meg a sarki zoldsegest, hogy neki van-e folosleges ures doboza. Dobozba azert jo csomagolni, mert az viszonylag merev, igy nehezebben serulhet szallitas kozben a kuldemenyed.
2013. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A4-es méretű boritékba,és a könyveket áttekerném folpackkal.
2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Bubis boríték; sokféle méretben lehet kapni és biztonságosan lehet benn postázni.
2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel regisztrálva vagyok egy könyvcserélős oldalon, elég sok könyvet küldök. Folpackkal betekerem a könyvet, aztán sima háztartási csomagolópapírba becsomagolom, celluxszal leragasztom. Ez a legegyszerűbb és legolcsóbb, már ha nem egyetlen küldemény miatt akarsz csomagolópapírt venni (kb. 200 Ft/ív).
2013. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

buborékos borítékot biztosan nem vennék max 3 darabot 400-500 forintért, sima folpack és háztartási csomagoló? nem sérül meg? talán a doboz a legjobb, még nem küldtem semmilyen csomagot a postán ezért vagyok ilyen tanácstalan

köszönöm a válaszokat

2013. aug. 8. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ne bonyolítsd túl, nem lesz baja.
2013. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 200 könyvet küldtem így szét postán, és egyik sem sérült meg. :)
2013. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak keményebb papírba becsomagolom. (pl. céges reklámtasakok, a papírzacsi, amiben hazaviszed a deichmannos cipőd...) Eddig mind épségben odaért.
2013. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!