Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lányra azt...

Zita:] kérdése:

Mit jelent ha egy lányra azt mondja egy fiú h "nehéz bomba"?

Figyelt kérdés
Brigi majdnem elsírta magát mikor elmesélte h egy beszélgetés során mondta a barátjának h 'hagyd már nem is vagyok én olyan hű de bomba csaj' erre Ákos csak annyit mondott h 'mhhm. Nehéz bomba' és nevetett. Akkor ez a jellemző jó vagy rossz?
2013. aug. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kövér a lány, akkor bizony sértés.
2013. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül sértés volt, ezt sajnos így nem lehet megállapítani, az is lehet, hogy egy rosszul sikerült bók. Mi srácok szoktuk mondani az igazán szép lányoknál, hogy "ehhez már nehéztüzérség kell" (magyarul: nekünk esélyünk sem lenne nála). Lehet, hogy a srác is valami hasonlót akart mondani eztán ez lett belőle.

A másik véglet pedig, hogy valamelyik valóságsóban hallottam emberre azt a kifejezést, hogy "bomba". Ez kifejezetten sértő jelző volt.

Szóval látni és hallani kellett volna a fiút, hogy milyen hangsúllyal mondta, mert így utólag eldönteni lehetetlen. Egyszerűbb ha konkrétan rákérdeztek nála, hogy "ezt hogy értetted?".

2013. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a nehéz bombázó az a jó csaj.

így, hogy nehéz bomba, még nem hallottam, de szerintem nehéz bombázó akart az lenni.

2013. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: a lány nem annyira kövée csupánn 50 kg

2.válaszoló: azért köszönöm :)

3.válaszoló: lehet...

2013. aug. 9. 10:13
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsánat.:$ az 1. válaszolóhoz azt akartam írni hogy nem kövér csupán 50 kg :)
2013. aug. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!