Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves leendő kilencedikesek!...

Kedves leendő kilencedikesek! Milyen érzések kavarognak bennetek a sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem kedvesek is válaszolhatnak! xD

Várjátok már? Hogy készültök fel a sulira és a gólyatáborra? Milyenek az új osztálytársaitok? Beszélgettek velük facen? Mit terveztek még a nyár utolsó napjaiban? Mit vettetek/fogtok venni a sulikezdésre?

Bár én bejárós leszek, kolisok is írhatnak. Izgultok?



2013. aug. 9. 12:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Én egy kicsit izgulok, mert nem vagyok az a bőbeszédű ember. A legrosszabb pedig az, hogy az osztályomba lesznek olyanok, akik már régóta ismerik egymást. Kicsit félek emiatt, mert én senkit nem fogok ott ismerni.Remélem, azért befogadnak majd. :) A facebookon nem beszélgetünk, mert csak egy lányt tudok, hogy osztálytársam lesz. Hát a suli kezdésre pedig füzeteket veszek... meg egy csomó rajz cuccot, mivel művészeti suliba járok majd. :) Én kolis leszek. Egy kicsit tartok tőle, bár inkább attól, hogy milyen lesz a kaja... xD És a gólyatábor fogalmam sincs, mik lesznek ott. De biztos jó lesz az is. Amúgy első kérdésedre válaszolva egyáltalán nem várom a sulit, csak kíváncsi vagyok. :)
2013. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én már nagyon izgatott vagyok! Én is bejárós leszek, néhány oszt.társamat már ismerem egy kicsit, szoktunk chatelni Facebookon,és nagyon örülök,amikor ők írnak rám! Jújjj, nagyon várom a gólyatábort, nagyon szeretném már megismerni a többieket is! ;)De attól félek, hogy nagyon fogok izgulni, mert akkor mindig hányingerem van, nehezen tudok uralkodni magamon, úgyhogy most ráedzek erre az egész dologra! :)IZGULOOOK! am priviben is írhatsz! L/15
2013. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Úúúúúúúú...Én már nagyon izgulok. Bár már találkoztam kétszer is az osztálytársaimmal. Illetve először a legtöbbjükkel, másodszorra meg 7 emberrel, de annyira más lesz nap mint nap találkozni velük. De amúgy kedvesnek tűntek. Már nagyon várom a sulit, mert 5 osztályos nyelvibe mentem és első évben majdnem csak angol lesz (meg 4 infó, amit szintén imádok, 1-1 matek és magyar, meg persze 5 tesi) szóval végre azt tanulok amit szeretnék. Hát majd veszek pár füzetet meg ceruzát, tolat, vonalzót, radírt, ilyeneket. Amúgy én is bejárós leszek, de a közelben van egy koli és az ottaniak nálunk fognak ebédelni. Helyben főznek, elvileg jó. De azért félek tőle kicsit. Főleg, hogy minden szünet 15 perces, még az ebéd szünet is. :/
2013. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
harmadik. megkérdezhetem melyik suliba mész?
2013. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem lehet kicsit magasak az elvárásaim...

Az egészen biztos, ha a középsuliban jól tanulok, karnyújtásnyira lesz tőlem az az élet, amit mindig is álmodtam magamnak.


Az osztálytársaimmal még nem beszéltem. A volt tanulók szerint iskolaszintű szokás a csoportos kocsmázás, ha ez igaz, én mást nem is várok tőlük! :)


Még nem vettem semmit, a nyár utolsó napjaiban valószínűleg itthon fogok rohadni, mint ahogy ezt eddig is tettem, majd elmegyek a gólyatáborba.

Még nem vettem semmit. Az iskolai felszerelésen kívül nem hiszem, hogy akármi mást fogok venni.

2013. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, mire elküldi ez az izé az üzenetem mind a 30x módosítással, kesze-kusza valami lesz az eredmény sajnos...

Azért remélem érthető a válaszom. :)

2013. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagyon félek és izgulok... Facebook-on ismerősök vagyunk, van csoportunk is, de nem szoktunk beszélni.

Sokan ismerik egymást, de vannak olyanok is, mint én (akik nem ismernek senkit), szóval remélem nem lesz gond...

Elég pozitívan állok hozzá, és izgatott is vagyok, az izguláson kívül. :D Remélem jól össze tudunk majd barátkozni, nekem szimpatikus mindenki.

Nagyon várom már. :) De félek tőle.

2013. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. :D Én nagyon várom már, készülni... hát. Összeírtam egy csomó dolgot a kolira, és azzal készülök, hogy beszerzem őket.x) Gólyatáborra sem különösebben.

Tanulni nem tanultam semmit. Van facebookon csoportunk, egész jól meg is vagyunk egymással. :) Bírom őket, szerveztünk már találkozót, ilyesmik. A nyár utolsó napjaiban dögleni fogok még egy kicsit. :D Sulikezdésre füzeteket, tollakat, ceruzákat, radírt, ruhákat fogunk venni. Izgulok. :DD

2013. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!