Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megtalálom?...

Lehetséges hogy megtalálom? Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az álmomban, de soha nem is láttam sehol sem de mégis mintha ismertem volna. Teljesen emlékszem az arcára hajára kinézetére meg minden, de konkrétan az álmom minden eggyes részletére is. 2 darab álmom volt 2 egymást követő héten csütörtökönként. (ha ez számít...)

Nagyon jól rajzolok grafikusan, meg arcot is élethűen tudok... ha lerajzolnám akkor facebookon vagy bárhol meg tudnám találni hogy ki ő? (kérlek szépen normális válaszokat írjatok)



2013. aug. 9. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok.
2013. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse. Rajzold le, tedd fel fészre, oszd meg a képet, kérd, hogy mások is osszák meg... :)
2013. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a goggle-nek van valami arcfelismerö programja. Egy próbát megér. Ha nem jön össze akkor lehet a face, valami kis ledves hirdetés féle. Sok sikert. :)
2013. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves* bocs már fáradt vagyok.
2013. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. ha göndör gesztenye barna a hajad 170-180 cm körül vagy akkor lehetsz talán ta is. de nem hinném...

2. gondoltam erre is de azért még köszi...

2013. aug. 9. 23:56
 6/11 A kérdező kommentje:
3. a google mindenféle képp megpróbálom köszi :)
2013. aug. 9. 23:57
 7/11 anonim válasza:
100%
Jo keresgeles:) de egy tanacsot kell adjak, legyel ovatos hogy kibe latod bele. Ha ez alapjan tulzottan elkezdesz kotodni valakijez konnyen csalodas lehet a vege.
2013. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetetlen, hogy még nem láttad, hiszen az álmaidban megjelenő arcok, dolgok, helyek, mind-mind olyan dolgok alapján épülnek fel, amiket valahol már láttál.

Az agyad nem kreál új arcokat. Valószínű, hogy az utcán láttad futólag, és később szerepelt egy álmodban.


Nagyon kevés az esélye annak, hogy megtalálod, de sok sikert!

2013. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem igaz utolsó kommentelő, épp 2 napja olvastam erről valamit, szval nem kell midenképp, hogy lásd
2013. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Olvastam iylenről, szerintem egyszer csütörtökön láttad csak nem emlékszel merta tudatalatidban van és ezért álmondsz róla.
2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!