Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól hogy úgy...

Ti nem féltek attól hogy úgy haltok meg hohy nem hagytok magatok után nyomot a világban? Hogy senki nem emlékszik majd rátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán, erre nem is gondoltam.
2013. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodom ezen, mert nem másnak akarok tetszelegni hanem magamnak akarok megfelelő életet élni, ami az én javaimat szolgálja.

Nagyon nehéz olyat tenni, amire mondjuk 90 év elmúltával is emlékeznének, Hitler tett ilyet és nagy népszerűségnek örvend a mai napig.

2013. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam már ezen... de nem félek. Nem azért, mert milyen híres-neves akárki leszek és biztos nem felejtenek majd el; inkább azért, mert nekem nem számít majd. Egy halottnak már oly mindegy.
2013. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább attól félek, hogy az életemet úgy fogom leélni hogy semmi jó nem történik benne, semmi olyan ami miatt érdemes volt megszületnem..az meg hogy mi lesz miután meghalok, nem nagyon foglalkoztat. Max annyiban érdekelhet hogy lesznek-e olyanok akiknek hiányozni fogok vagy akik sírni fognak utánam.
2013. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem félek ettől. Egy átlag ember után egy halom papír, adósság, max. egy kis örökség marad.

És eddigi tapasztalataim alapján a halottak nem igazán panaszkodtak emiatt.

Úgy élem az életem, hogy az nekem, és azoknak akik fontosak számomra jó legyen. Szerintem ez a lényeg.


Néha elgondolkozok azon, hogy kézzel írok egy könyv féleséget,amiben leírom a tasztalataimat, gondolataimat, és az utódaimra hagyom. De rájöttem, hogy ezen egyenlőre hülyeség gondolkodni, majd ha nyugger leszek...

2013. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazából ez nem tudna zavarni,mert nem akarok a figyelem központjában lenni (mondjuk talán ezért is kerülök oda).

2013. aug. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De, őszintén szólva.

Nem vágyom a világ elismerésére, és biztos vagyok benne, hogy a rokonaim emlékeibe is befészkelem magam... ezzel együtt nem lennék megsértődve, ha mosolyogva gondolnának rám akár kicsik-nagyok az elért eredményeim láttán. Valami olyasmit szeretnék, mint Disney.

2013. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem félek, csak fogok majd tenni valamit amivel emlékezetes maradok.
2013. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!