Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy ennyire...

Miért lehet az, hogy ennyire nem megy nekem az internetes haverkodás?

Figyelt kérdés

Pl. itt az oldalon privát üzenetben, ha esetleg még valaki azt is mondja, hogy szeretne velem beszélgetni, vagy szívesen beszélget velem, hát akkor is csak én beszélek, ők meg válaszolgatnak, szóval az egész egyoldalú. Ők semmit se tesznek annak érdekében, hogy a beszélgetés fennmaradjon. Más oldalakon, és facebook chaten is ez van többnyire, én törekszek, hogy legyen valami a beszélgetésből, a másik meg sz*rik az egészre.

Vagy lehet nem is velem van a baj, hanem internetes ismerősökkel legtöbben tényleg nem tudnak úgy elbeszélgetni, ahogy élőben teszik, pl. az utcán, igazi ismerősökkel?


2013. aug. 16. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt olyan is volt már, hogy valaki magától írt rám, hogy szeretne velem beszélgetni, én válaszoltam, egy normális válaszban, hogy szívesen beszélgetek, meg bemutatkoztam, ezekután több üzenetet nem láttam felőle. Akkor meg minek ír, hogy beszélgetni akar?
2013. aug. 16. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Mert ez a gyakorikerdesek és nem a való világ, azért. :)


23l

2013. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan stílusban írsz, ami sokmindenkit "taszít". Nekem is volt olyan internetes ismerősöm, aki irritált, mert mindig jött azzal hogy "szia mizu?" vagy állandóan minden napszakban csak annyit kérdett, hogy vagyok.. Esetleg írj rám, és meglátjuk mi lesz! Ha valami zavaró lesz a stílusodban, megmondom:)
2013. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyakorin nem szívesen ismerkedem..és ha itt rám is írnak egy privátot, megmondom őszintén nem is mindig válaszolok. Fb ugyanez, random idegenekkel nem mindig társalgok szívesen, pedig imádok beszélni. Jobban szeretem, amikor mondjuk egy film/sorozat/könyv adott fórumán beszélgetek idegenekkel, mert ott legalább van egy közöspont amiről lehet diskurálni.
2013. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!