Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek (ha van) mi a visszatér...

Nektek (ha van) mi a visszatérő rémálmotok?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés de kiváncsi vagyok vannak-e hasonló rémálmaitok mint nekem.

2013. aug. 17. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, igen de nem fogom leírni, hogy mi. Egy olyan dologról szoktam olyankor álmodni, amit a valóságban is rettenetesnek tartok, és gyűlölöm, ha erről álmodom.
2013. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, csak annyira kaotikus, hogy nem is tudnám leírni, mi történik benne, csak a rémisztő benyomásom marad mindig utána.

De mikor gyerek voltam, sokszor álmodtam, hogy a Balcsin anyukámat elviszi egy nagy cápa. Volt egy filmes naptáram a Cápa c. filmről, és olyan kép volt rajta, amin az emberkék aprócskák, a cápa meg a háttérben óriási és nagyobb a foga is, mint az emberek, anyukámat meg mindig egy ekkora cápa vitte el.

2013. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ivcs ***** válasza:
nekem kb 1 éve megszűnt a visszatérő álmom, nem írom le mi volt az, mert még visszagondolni is rossz rá, viszont a lényeg az, hogy volt benne egy ház és egy kutya, és egyik este mentem bulizni egy olyan környéken, ahol még sosem jártam, és akkor megláttam azt a házat a kutyával együtt...azóta nem jött elő egyszer sem az álmom, nem tudom ez hogy függ össze, de mindenesetre én nagyon örülök, hogy végre megszabadultam tőle...
2013. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sokszor álmodom, hogy zuhanok, kiesek valahonnan, vagy kilőnek valamiből, majd a becsapódáskor felébredek :S
2013. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

AZ én rémâlmom mindig akkor jön amikor Aztec hisxem vége.Jó lenne ha elmúlna.Lényegében arról szól hogy sötét minden egy ajtó látszik cask és ki jön Egy soak és megöl.A másik bonyolult nem Tudom pontosan milyen de AZ a legrosszabb.


Mindenki válaszát kösxönöm!

2013. aug. 17. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a leggyakoribb rémálmom mindig az hogy menekülnöm kell, és futás közben elesek, és csak nagyon-nagyon nehezen tudok felállni, de aztn pár lépés után megint összeesek...nagyon rossz érzés :/ de a jó a rosszban, hogy általában mindig megmenekülök valahogy :) a másik pedig az, hogy tiszta vér minden és tele van béldarabkákkal...az egyik ilyen álmom olyan borzalmas volt, hogy amint felébredtem, már mentem is hányni...
2013. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én gyakran álmodom azt, hogy meg akarnak ölni. A helyszín mindig más és korábban mindig fekete ruhás kommandós szerű emberkék üldöztek, egy ideje viszont nem tudom rendesen felidézni, hogy néznek ki. A vége mindig ugyan olyan, leszúrnak egy késsel (általában látom a saját vérem is) és érzem, hogy el fogok ájulni.. amikor már majdnem teljesen elhomályosul a kép, felébredek. Az a furcsa, hogy ilyenkor is úgy ébredek, mintha valami kellemes álmom lett volna, nincs meg az a tipikus rémálom érzés, más, kevésbé durva álmoknál viszont eléggé gyakran.
2013. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mikor a valóságban aggódok valamin akkor szoktam azt álmodni, hogy menekülök valakik elől és már majdnem sikerül elbújnom vagy megmenekülnöm, de az utolsó pillanatban mégis elkapnak. Ez szokott véletlenszerű jelenet is lenni, pl qrvanak akarnak elvinni, bedrogoznak és férfiakat hoznak hozzám, vagy vmit elkövettem és ki akarnak végezni érte. De az otthonomban is szoktam álmodni, hogy betörnek éjjel, mert nem zártam be az egyik ajtót, vagy látom, hogy jönnek a házhoz és nem tudok sehova bújni, mert nincs függöny az ablakokon, így észrevesznek és jönnek be és elkapnak. Nagyon rossz érzésű álmok ezek, de ha elmúlt a szorongó időszakom, akkor az álmok is el szoktak múlni. Többször kiabálva, sikítozva ébredek vagy ébresztenek ilyen álmokból.
2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon butaság, és visszagondolva rá nem ijesztő, de amikor álmodok, akkor nagyon félek.

Álmomban hegyvidékes tájon vagyok, ahol hatalmas, nagyon magas házak vannak, 3-4 emeletesek, amiknek lapos tetejük van, és valamiért fennvagyok a tetőn, és nagyon félek. Talán attól, hogy lezuhanok. Ennek van néhány másik variációja is: hogy egy toronyban vagyok, vagy hogy egy cölöpökre épült, fehérre meszelt házban.

Pedig egyébként nem félek sem a magasságtól, sem a hegyektől és a nagy házaktól sem.

2013. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!