Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová fejlődik még az emberiség?

Hová fejlődik még az emberiség?

Figyelt kérdés
úgy értem mutálódik, változik. A mai élet stílusuk ezeknek a discó-s technó-s, dj-és fiataloknak (már elnézést de), új divat, már a fiúk is olyan lányosan öltöznek, rózsaszínű pólók stb. Az élő hangszeres zene is kihalóban van. mi ez az új nem is tudom minek nevezzem ezt az életformát (stílust) ha már nem olyan vagyok mint ők elitélnek, ők a fejlettebbek mi? röhögnöm kell :/ tisztelet a kivételnek...

2013. aug. 18. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én nem nevezném fejlődésnek. Ezek valami tenyésztett harcimutánsok. Mi meg az ellenállók, de sajnos erősen fogyatkozik a számunk. Remélem idővel kinövik ezt a buzulós korszakukat. Addig is Rozsomák szerepét lestoppoltam!
2013. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert ez sokkal ízlésesebb volt :)

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú már kivágottabb pólókban jár, mint én, pedig lány vagyok.. Rajtam több éve nem volt rózsaszín póló, a legtöbb fiúnak meg akad 3-4 is a szekrényében..
2013. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anno, anyámtól ugyanezt a kérdést megkaptam...

Ő még máshoz volt szokva mint ami nekünk tetszett, ahogy mi is máshoz vagyunk szokva, mint a mostani trend és akik a mostani értékeket tekintik irányadónak azok is el fogják "ítélni" a gyerekeik, unokáik ízlését, hiszen ők megint csak mást fognak szereni.


És korszakon belül is vannak eltérések!

A mi korunkban is voltak "diszkósok", "rockerek", sőt "punkok" és még egy rakás más irányzat is.


Ezek mindig is voltak vannak és lesznek!


Mondjuk azt is nehezen tudom elképzelni, hogy akik mondjuk a 20-30-40 évvel ezelőtti trendet szerették, felhőtlenűl el tudnának szórakozni egy 80-90-100 éves toplistás zenére.

2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most mit csodálkozol ezen lassan már a melegházasság is törvényes lesz, akkor ehhez képest most az mi, hogy egy pávagyerek rózsaszín pólóban van... Én is ebben a korban vagyok, de ha meglátok egy ilyet én b*zinak nézem... Mert egy hetero fiú nem vesz fel rózsaszín pólót...
2013. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt is birom mikor: egy lánynak beszéltek a munkahelyemen valami buliról ahol volt egy hosszúhaju szakállas pasi, a csaj rögtön rávágta hogy az meg valami meleg volt vagy mi? és röhög. Na ez megsértett mert én is hosszúhajú vagyok nem az a kemény rocker fajta de szeretem a rock metal zenét, és ezek a lányok pont azokat a férfiakat melegezik le akiknek még van normális izlésük, ruhájuk, hajuk és arcszőrzetük? persze nem mindenkinek tetszik ugyan az, de mikor ők nyomulnak ezekkel a discós kanokkal rózsaszínű meg mindenféle selyem fiukkal, az nem meleg?. pfff :D ez kész. attól hogy hosszú a haja az már homoszexuális :D
2013. aug. 18. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a fejlődést meg mutációt ne keverjük össze az éppen aktuális, vagy az elmúlt divattal.
2013. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudományos kutatások is kimutatták, hogy az emberiség hanyatlóban van. Elkényelmesedett, elbutult, elkorcsosodott. Ez az élet rendje:-)

Am neked láttam egy előző kérdésed, szerintem túl sokat aggódsz mások zenei ízlése és öltözködési stílusa miatt, rocker barátom! Lazíts és szarj mások véleményére, erről szól a r'n'r életérzés:-)

2013. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tök jó hogy az a kérdés hogy "hová fejlődik még az emberiség?"


mert ezeken semmi köze a kérdéshez. Te itt divatról meg stílusokról beszélsz. mi köze a fejlődéshez? a fejlődés az ha lenne már Fúziós reaktorunk, vagy legalább elterjedtebbek lennének a tóriumos atomerőművek, lenne egy valamire való űrprogramunk mert ami most van az egy vicc..... na ez a fejlődés

2013. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!