Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek csak szerintem, nem ciki...

Ezek csak szerintem, nem ciki sztorik, hanem inkább szánalmas, az egyik félre nézve?

Figyelt kérdés

Olvasok egy újságot.(IM) Abban szoktak lenni, ilyenek,hogy lőjjetek le.

Nos, kezdőírásként,hogy 'mindenki életében történik olyan,hogy a FÖLD ALÁ TUDNA SÜLLYEDNI'.

Akárhányszor olvasom, inkább elrökönyödöm,hogy ez valakinek vicces, és ciki,pár példa,hogy értsétek,összeszedem a szerintem inkább bunkó dolgokat:


'Leestem a lépcsőn. Anyukám a zaj hallatán kirohant a konyhából,de amikor látta,hogy én vagyok,és nem a kutya legyintett egyet'


'A pasim odáig van a tejszínhabért. Gondoltam meglepem,és sütöttem neki muffint,a tetjén sok-sok habbal. Lenyalta a dekorációt,és visszaadta a sütiket,hogy azokat nem kéri.'


Mit gondoltok,ezek viccesek,vagy inkább szánalmasak?


2013. aug. 18. 12:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám se viccesnek, se szánalmasnak...:) Inkább fura:D
2013. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek számomra ilyen "ki nem szarja le" kategóriák
2013. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fura igen, de engem felhúzna mindkét eset, nem azon gondolkoznék ha megtörténne velem,hogy de cikiii,pl: Mikor hanyattvágódtam a buszpálya kellős közepén a jégen, azt cikinek éreztem.

Ha nem érdekelné anyumat,hogy a lépcsőn kitörtem a nyakam,azon megsértődnék.

2013. aug. 18. 12:51
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
ne légy ilyen vaskalapos :) tudni kell saját magunkon is nevetni,nem kell mindig zsörtölődni :)
2013. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne természetes emberi reakció,hogy ilyen dolgokat cikinek érezzen valaki.De itt arra akarnak titeket,tiniket(akik ezt az újságot olvassák),hogy minden lehetséges dolgot,ami történik veletek,azt cikinek érezzétek.

Ez nekik azért jó,mert tudják a viselkedéseteket manipulálni,na meg a másokkal való viszonyotokat.Tehát mondjuk vegyünk egy 13-14 éves kamaszlányt,aki elolvas ilyen és ehhez hasonló cikkeket,aztán meg elmondja a barátnőinek is..stb.Aztán lát például egy eleső embert,és nem hogy odamenne segíteni,hanem kiröhögi.

Szerintem nem tud vicces lenni az,amikor elesik valaki.Az fáj az embernek,akármennyire kicsit is esett el,viszont,hogy ne tűnjek arrótnyeltnek,a SEGÍTSÉG UTÁN,ha nevet magától a másik ember,akkor vele kell nevetni,nem rajta.

Meg most nagy hülyeség ez,hogy mindent cikinek kell tartani.. szerintem.Ostobaság és kész.

2013. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
24%

ez tök jó.


engem mikor a rendőr igazoltatott kihajoltam az ablakon s álltól homlokig végignyaltam az arcát. ez vicces vagy szánalmas?


szerintem vicces.

a rendőr nem nyilatkozott, de elintézte hogy aznap éjjel seggbekurjanak a sitten. ez már szerintem nem volt vicces s szánalmas a rendőr kicsinyessége.

2013. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a habos dolog de szar :-D
2013. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek erőltetettek
2013. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkább vicces. Barátod jópofa volt, ő a tejszínhabot szereti, nevethettél volna. Anyukád meg, ja már megint a lányom, nyilván azért szaladt ki, mert frászt kapott, de látta, hogy egyben vagy. Akkor meg ennyi.
2013. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bénák nagyon, nem vicces.
2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!