Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki manapság, ha...

Szerintetek ciki manapság, ha valaki nincs fent egy közösségi oldalon sem?

Figyelt kérdés
Vagy ha regisztrált, nem tesz fel több száz képet és csak ritkán használja? Miért olyan fontos ez manapság az embereknek? Ha valaki nem híve az ilyen oldalaknak, azt miért nézik le? Vagy ezek nélkül már nem is lehet teljes életet élni?
2013. aug. 18. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom cikinek, bár azt sem tudom megérteni, hogy egyesek miért ellenzik annyira az ilyen fórumok használatát. Én sem töltök fel több száz képet, nem írogatok minden percben valamit, van egy igényes profilképem, amiről felismernek és ennyi. Én kapcsolattartásra használom, semmi másra, ha valaki keres, ott megtalál szinte egész nap és még csak fizetnie sem kell, mint pl. egy telefonálásért és a chat pedig sokkal gyorsabb, mint például az email váltás.

Lehet enélkül is teljes életet élni természetesen, de a kommunikációt nagyban meg tudja könnyíteni.

2013. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy közösségi oldalon se fenn, és nem tapasztaltam, hogy bárki lenézne emiatt. Mondjuk lehet, hogy azért, mert értelemszerűen az ismerőseim se azokon élik az életüket.
2013. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem ciki, és nem is nézik le.. Végül is ha nincs fent akkor nincs miért csámcsogni rajta. Nekem nagyon sok ismerősöm, barátom, volt osztálytársam van akik egyetlen egy ilyen közösségi oldalon nincsen fent. Nem érdekli őket.. Attól még tudok velük beszélgetni, látjuk egymást..

Nekem van a facen de már az idejét sem tudom mikor léptem be.. (törölném magam, de nem emlékszem a jelszóra)

2013. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit sem ciki. Sőt ők azok akiket úgy neveznek: normális emberek.
2013. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki.

Én sem vagyok fent (vagyis egy helyen még igen, de csak kb. félévente lépek be), de azt is törölném szívem szerint, mert nem érdekel.

Ha hüledeznek az emberek, hogy miért nem vagyok fent én rögtön elkezdem sorolni, hogy mert túl sok a munkám és a hobbim, így nem érek rá, sokszor elfelejtem még az üzeneteimet is elolvasni (meg nem is érdekel, hogy ki mit ír). Plusz ott van az is, hogy mennyire nem biztonságos...

Ha cikiznek akkor kezdj el ezekről végtelenbe nyúlóan beszélni, a végén megunják és témát váltanak. :D Vagy egyszerűen rendezd le őket egy mondattal, pl.: Találok hasznosabb elfoglaltságot is, engem ez nem érdekel.

2013. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem ciki:) ha vki lenéz ilyen miatt, mosolyogj egyet magadban rajta, mert az a ciki, ha vki ilyenért lenézi a másik embert:)

mindenki maga dönti el, hova regisztrál, mit csinál a neten:)

2013. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én se vagyok fent,de ha ciki,sem érdekel.
2013. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én sem vagyok fenn, mert eleve visszahúzódó életet élek, eszemben sincs reklámozni magam. Minél kevesebben ismernek, annál jobb. Nincs semmi dicsekvésre méltó az életemben, és ez nagyon finom megfogalmazás volt..
2013. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én voltam Iwiwen és Facebookon is, egy rövid ideig, de le is jöttem róla, mert személy szerint nem láttam sok értelmét. Akikkel jóban vagyok, azokkal telefonon, e-mailen tartom a kapcsolatot ill. személyesen találkozom. Felleltem ugyan 2 volt osztálytársat az Iwiven, egyszer találkoztunk, utána slussz. Ebből is látszik, hogy nemigen érdemes a múltból embereket megkeresni. Változtak ők is, én is, megvan a saját életünk, ami volt, elmúlt.

Nem is értem, hogy egyesek szinte ott élik le az életüket, minden xart megosztanak másokkal, akkor is, ha az intim... mindegy, ő dolguk.

2013. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Kapcsolattartásra skype tökéletes, azelőtt volt MSN, azelőtt ICQ, lehet beszélgetni, file-t küldeni, beszélgető csoportot létrehozni, ennél több felesleges igazából. Nem tudom miért vált ilyen iszonyat elterjedtté, vagy bizonyos körökben már elvárttá.
2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!