Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a páwákról...

Mi a véleményetek a páwákról és a rockerekről?

Figyelt kérdés
Mi abban a jó ha páwa vagy? A rockereket mindig ilyen üvöltős szar hallgatóknak hívják. Rocker zenészekről meg annyit hogy nem apuci pénzéből lettek híresek hanem a tehetségüktől. A páwák mit tesznek otthon facebookoznak és ask.fm-eznek na meg ha nem vagy az akkor meg lenéznek és a csajoknak se tetszel ha nem vagy "Swag" Tudum hogy összeférhetetlen a 2 stílus vagy irányzék de, a rockerek lassan kihalnak és a páwák meg szaporodnak. Ez így nem jó. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? [link] Ez möst menő akarna lenni?
2013. aug. 22. 16:17
1 2
 1/17 Alaque ***** válasza:
100%
A képen látható fiatalok igen jól szituáltak, csak az a szemüveg sóvárog érte, hogy valaki egy irdatlan tenyeressel lepofozza a kiscsávóról...
2013. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Ez nem igaz, én is rocker vagy /lány/ és nekem az old-rocker pasik, meg persze a mai rocker pasik is bejönnek, a páwákat meg felköttetném. Na jó, nem mindet. xD De van olyan, ami kiveri a biztosítékot.

És igen, sajnos egyre több a páwa, de gondolkozzunk el, hogy mindig lesz egy-két normális ember, aki rocker marad!

"Mert a rock örök és elpusztíthatatlan!"

2013. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
\m/
2013. aug. 22. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

az én szemembe a lényegi különbség abban mutatkozik meg köztük, hogy a páwák a divatot követik, bégetnek a nyájjal, míg a rockerek kimutatják mindenkinek, hogy igenis ők ezt a zenei irányzatot követik

ez a nem mindegy

2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alaque ***** válasza:
100%

Igen, a rockerek bizony kimutatják, hogy egy bizonyos, szűkebb körökben kifejezetten divatos zenei irányzatot követnek, egyen-zenekarospólóban, egyenmálhazsákkal a hátukon, birkamód rázva az egyenhosszúhajukat az egyenzenekarok egyenkoncertjein. Mi ez, ha nem csordaszellem? Vagy ez a csordaszellem talán jobb csordaszellem, mint a hagyományos divatmajmok csordaszelleme? És ha igen, akkor miért jobb ez a csordaszellem? Mert az a tévképzet él közben a fejükben, hogy nem elektronikus zenét hallgatnak? Valahogy nem hallom a lantok, a klasszikus gitárok, a zongorák és a hegedűk csengését a Rammstein koncerten.


Félreértés ne essék, én is élek-halok a rock and rollért, de ettől miért kéne felsőbbrendűnek éreznem magam? Talán meg kéne próbálni dallamokat kicsikarni egy ilyenből ( [link] ), mielőtt ítélkeztek mások felett.

2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nem értem mit tudsz még ezen bonyolítani...

a páwák kialakulásának semmi köze semmilyen zenéhez

az egyik azért lesz az mert a másik is az, ez csak a divatról szól

a rockerek nem azért lesznek azok, mert egyre többen olyanok, sőt elég kevesen vannak

ők a zene miatt azok

2013. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Justicar ***** válasza:
100%

Én is rockot hallgatok, és úgy öltözök, mint egy normális ember. Mi a halál baj van veletek emberek? Ha valaki rockot hallgat, akkor az egész nap feketében kell hogy járjon, meg tele kell hogy legyen mindenféle sz*rral?!

Istenem.


Az ilyen páwa srácok meg ki fogják nőni. Minden fiatalkor ilyen. Régebben füvező hippik, utána ravepartyn bedrogozott fiatalok, máskor meg punkok.


Itt már csak az a gusztustalan, amikor valaki próbálja játszani a fehér lovagot, mint ahogy a kérdező is teszi.

2013. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az 5-sel. Rockerek között is vannak akkora birkák, hogy csak na. [link] Ez most menő akarna lenni? (Amúgy főleg rock zenét hallgatok én is, vannak rocker barátaim, de divatosan öltözködők is. Ez is csak egy stílus.
2013. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
)
2013. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nayal ***** válasza:
Nem attól rocker valaki, hogy rockot hallgat. Ez életérzés, felfogás világnézet. Ezek miatt vagyunk felsőbbrendűek. Nekik ezek mit jelentenek? "Menő vagyok"
2013. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!