Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én szinte minden népet...

Ha én szinte minden népet utálok a magyaron kívül, ugyanakkor a zsidókkal semmi bajom, még tisztelem is őket az pl. eszükért. (Magyar vagyok. ) Nevezhetem magam hungaristának, vagy mi vagyok akkor?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
..akkor te fajgyülölö vagy, de mièrt? hm?
2013. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

És mégis mi gondod van az írekkel, a finnekkel, a mórokkal stb..?

Ostobaság és szánalmas dolog ismeretlenben utálni népeket. Ha utálom a cigányokat azzal nincs baj, hiszen velük nap mint nap találkozol. Inkább szeresd a saját néped, a többiről meg akkor alkotás véleményt a megismered őket.

Kérdésedre válaszolván: ezt sovinizmusnak nevezik, a hungarizmus meg másról szól.

2013. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*utálod, alkoss. Bocs az elírásért, csak szemétkedik az autocorrect.
2013. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán butának nevezheted magad.
2013. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A világon minden népet meg kell ismerned hogy következtetést vonhass le, de addig nem utálhatsz senkit. Mert lehet mondjuk nyáron ér egy görög tengerparti inzultus 2-3 keménykedő helyivel, és ezek után te itthon fogod reklámozni hogy milyen mocsok nép a görög, pedig nem az egész nép ilyen, csak akik beléd kötöttek.


Ha a magyart szereted akkor a Törököket és egyéb balkáni népet is, ugyanis tiszta magyar igen kevés számban van. és az is csak kétesen vizsgálható vissza, jó pénzért.

21/F

2013. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az elfeket is utálod?
2013. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem mondani hogy büszke vagyok a magyar származásomra (hungarista)egyébként íreket pont bírom.
2013. aug. 23. 00:05
 8/16 anonim ***** válasza:
szerinted hány nép van a világon, hogy mindenkit ismersz, és megveted azokat?
2013. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor menjél el egy másik országba(pl Norvégia), és gyere ide vissza, vajon változik-e a véleményed.
2013. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak néhány fogalom.


rasszista: fajgyűlölő, rasszok alapján


fasiszta: a fasizmus rendszerét követő egyén


antiszemita: zsidógyűlölő


nacionalista: a saját nép kulturális dolgait, hagyományokat, stb. ápoló és támogató személy. ergo: nem tartja többre magát a többi nemzetnél, hanem a sajátját igyekszik BÉKÉS módon felemelni


soviniszta: a nacionalizmus erőszakosabb formája, mikor már megtörténik más nemzetek diszkriminációja, demoralizálása. ergo: minden nemzet hülye, az enyém a legjobb, verekedek is, meg csúfolódok is, hogy ezt bizonyítsam, csúfolódó ruhát viselek, más nemzetiségieket inzultálok


szeparatista: a nacionalizmus legerőszakosabb formája, konkrét fellépés más nemzetek/nemzetiségiek ellen, pl. terrorizmus, vagy itthon a "cigányirtás" fogalma


és akkor pár még ideillő mellékfogalom:

demoralizálás/diszkrimináció: megkülönböztetés pl. cigányozás


dehumanizálás: az emberi jogoktól való megfosztás pl. zsidócsillag


genocídium: szisztematikus népirtás pl. jugoszláv genocídium, zsidó genocídium, india-pakisztán közötti kölcsönös genocídium

2013. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!