Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az ember...

Krissszta_123 kérdése:

Mit lehet tenni ha az ember lányának a 13 éves öccse, az ember lányának a ruhát felveszi, és abban fényképezgeti magát sutyiban? Azthiszi nemtudom -. -

Figyelt kérdés
L
2013. aug. 25. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Melegszik a helyzet...
2013. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ember lányának tudomásul kell venni, hogy az öccsének ilyen beütése van. valószínűleg transzvesztita.

Az a jobb, ha csak női ruhába szeret járni, de valószínűleg ehhez csapódni fog a fiúk szeretete is.

2013. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hmm, napisz*r.com-ra feltöltöd?


Na jó, viccet félre téve, túl sok mindent nem. Esetleg beszélhetsz vele, de valószínűleg a travi hajlam már most kijött. Persze lehet csak kíváncsi, de sajnos erre kisebb az esély.

2013. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kölyök koromban én is csináltam hasonlókat ritkán... na jó nem fényképeztem magam. :D

Én elég hamar kinőttem. Azóta volt több barátnőm is, és nincs semmilyen buz! beütésem, sőt... Szóval lehet hogy kinövi az ember lányának az öccse is. :D

2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Háth szerintem a transzvesztiták russzabbak a melegeknél szóval legalább a ruhás dolgokat állítsd le , ha meleg lessz akkor meleg lessz .
2013. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem lehet semmire következtetni. 13 évesen én anyám tűsarkúit vettem néha fel titokban,egyedül :D azóta felnőtt lettem és soha még gondolati szinten sem vonzott a traviság,búzaság.
2013. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ember lánya ekkor kérje meg az apját, hogy beszéljen ezekről a dolgokról az öccsével. Vagy húgával.
2013. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy vegyen sajátot.
2013. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!