Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb sületlens...

Mi volt a legnagyobb sületlenség amit az internetre vagy a játékokra akartak fogni? (lent van egy cikk na ehhez hasonlókra gondolok)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 27. 02:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom az is sületlenség, hogy Breivik a modern warfare 2-vel játszadozott, majd szépen átment Utoya szigetére és gyakorlatilag a játékot átvitte a valóságba.


Az a minimum, hogy hozzájárulnak ezekhez a dolgokhoz. Lehet nem egyedül ezek a felelősek érte, de, hogy hozzájárulnak az biztos.


Nem kell ennyire elbagatellizálni a játékok felelősségét, mert jó adag van benne. (Ahogy a filmekben, a terror híradókban és sorolhatnám...)


Úgy hogy, nem annyira sületlenség ez, (szerintem).

2013. aug. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pedig igenis sületlenség. Egy játék senkit se fog rávenni arra, hogy mészároljon, vagy gyilkoljon.

Még csak a fegyverek kezelését se lehet megtanulni a legtöbb játékból...

2013. aug. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

" Rasta_Lion

Amerikában a legnagyobb gond, a fegyvertartással van. Némelyik bank a számlanyitáskor fegyvert ad az ügyfeleknek ajándékba és vannak olyan vásárok ahol bármilyen igazolvány nélkül vehetünk használt fegyvereket. Ha jól tudom a régi fegyverekhez sem kell papír és az USA-ban igen sok az 19. században készült működő fegyver van. Tehát bárki szerezhet fegyvert és ez a probléma. Ha pedig már van fegyver a házban akkor meg kell tanítani a gyereket, hogy hogyan kell bánni vele, mire kell vigyázni, és elzárva kéne tartani egy szekrényben. Én 9 évesen GTA-ztam először egy haveromnál, az öcsém pedig már 5 évesen próbálta ki először, aztán még se öltünk meg senkit. Egy játék miatt csak a bolondok ölnek... Itt meg nem is biztos, hogy a gyerek játszott. Ha a 90-as években lennénk és találtak volna egy videót benne egy Terminátor vagy Alien kazettával akkor az lenne a hibás."


Egy komment a cikk alól. Teljesen egyetértek vele.

Én egyébként 4 évesen GTA-ztam, 5-6 éves koromban pedig Battlefieldeztem.

Nem tervezek tömegmészárlást tartani, és csendesgyilkos se lettem.

2013. aug. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

En meg imadom a horror filmeket minden mennyisegben, megsem vok gyilkos:)

Csak hat muszaj keresniuk egy okot h mert olt, aztan ez tunik a legegyszerubbnek! Egy normalis epelmeju gyerek se meg felnott sem ol azert csak mert ezt latta a teveben vagy ilyen jatekkal jatszott. Nekem ez a velemenyem

2013. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Martina11 válasza:
50%
Én a GTA-án nőttem föl,mégse vagyok tömeggyilkos.
2013. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ide sorolnám talán még a Columbine mészárlást is (1999). Két tizenéves diák, Eric Harris és Dylan Klebold lelőtték 12 iskolatársukat, egy tanárt, aztán öngyilkosok lettek.

Ezt ráfogták részben az erőszakos játékokra amiket úgy szerettek, részben pedig a zenékre, amiket hallgattak. (Pl. Marylin Manson)

2013. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 pagratan ***** válasza:
A klasszikus mesék is tele vannak brutalitással. Jancsit és Juliskát megakarja enni egy kannibál öregasszony, mire ők fellázadnak és megsütik élve a kemencébe. Tiszta horror és mégsem mondjuk soha, hogy az összes kannibál hajlamú sorozatgyilkos ennek a hatására tette volna azt amit tett.
2013. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
megöltem a szupermárió miatt egy gombát
2013. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb amit valahol olvastam, hogy aki nincs fent a fészbukon az terrorista meg bűnöző. És írtak rá néhány példát hogy ez meg ez a bankrabló meg gyilkos sem volt ám fent és tessék mi lett belőlle.. Nem rossz fészbuk reklám mi ?
2013. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mentőt lopott és azzal ment haza a rendőrségről: [link]
2013. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!