Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes e azért stresszelni,...

Érdemes e azért stresszelni, küzdeni hogy az egyetemen jobb eredményem legyen a haveromnál? 21f

Figyelt kérdés
nem tudom ez egy ilyen berögződés hogy mindenképp azt akrom hogy jobb legyen az eredményem tőle!!de ez miatt még streszesebb,idegesebb vagyok!!megéri az egészet??

2013. aug. 31. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.A lényeg,hogy végigvidd.21 éves létedre már nem szabadna,hogy versengésre menjenek a dolgok.Ez talán 15-16 éves korig elfogadható,de 21 éves korban már nem épp elfogadható..
2013. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a legtöbbet hozd ki magadból! Ha tudod, hogy mindent megtettél, akkor ne érdekeljen a haverod eredménye.
2013. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem rossz dolog. Ez egyfajta versengés és a cél elérésének érdekében gondolom a legjobbat akarjátok kihozni magatokból. Ha ez sikerül is, akkor abszolút jó. Viszont, ha konfliktusokat szül, akkor kicsit rosszabb. Tulajdonképpen ez motivál a tanulásban, én nem látok benne semmi "elítélendőt". Persze azt tartsd szem előtt, hogy mik a saját elvárásaid magaddal szemben és ennek megfelelően próbálj teljesíteni. Ez a "verseny" nekem nagyon tetszik, jó motiváció, legalábbis rám jó hatással van.
2013. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem :) habár ez miatt még + terhet tettem rá a vállamra!!nincs köztünk oly nyilvános versengés hanem ,mivel ő gazdagabb meg egyéb,ezért legalább az egyetemen jobb akarok lenni!!de valahogy megpróbálok cakismagammal foglalkozni ,hogy ne érdekeljen senki más!!Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!