Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy állnátok neki egy...

Ti hogy állnátok neki egy régi ismerősötök megkereséséhez? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Amikor kb. 9-10 éves voltam, volt egy nagyon jó fiú barátom, imádtuk egymást. De sajnos elköltöztek és azóta nem tudok róla semmit. Már kerestem facebook-on is, régebben kerestem iwiw-en is, de nem találtam sehol. Sajnos azt sem tudom hova költöztek. Van esélyem rá, hogy megtaláljam?

Az éjjel Vele álmodtam, hosszú évek után megint találkoztunk, és jó érzés volt újra látni. De sajnos felébredtem...

Segítsetek!

21/L



2013. szept. 9. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd végig a többi régi osztálytársaitokat, hátha valaki tudja az elérhetőségét.
2013. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes még a telefonos tudakozó(197),telefonkönyv,régi közös ismerősök megkérdezése.
2013. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fontos, fordulj szakemberhez.
2013. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az adatvédelmi törvény miatt szinte lehetetlen hivatalos úton a nyomára bukkanni.

Ha tudod a régi lakcímét, talán az új lakók még tudhatnak elérhetőséget.

Állítólag a Vöröskereszt is tud eltűnt személyek felkutatásában segíteni, de a fenti indokok alapján nem hiszem, hogy segítenének. Valami alaposabb indok kellene, és minél több személyes adat.

Osztálytalálkozót is szoktak szervezni, valahogy mindig megtaláltak, még 50 év, és sok költözés után is.

Próbálkozhatsz itt is, talán a régi iskolájában egy ostálynaplóból több személyes adatot is megtudhatsz.:

[link]

2013. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on írd ki, és kérd, hogy osszák meg. Hátha valaki ismeri. Egyébként ide is kiírhatod, ha nem titok, tulajdonképpen ez is egy közösségi oldal.
2013. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy álmot kergetsz...
2013. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem osztálytársam volt, egy utcával feljebb lakott. Nem hiszem, hogy álmot kergetnék, nem lehetetlen megtalálni. Sokat gondolok Rá, és hiányzik.
2013. szept. 9. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szüleit is próbáltad keresni?:)
2013. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*Fb-n
2013. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen a régi otthonánál kezdeném a keresést, hiszen aki megvette tőlük azt a lakást, nyilván rendelkezik adásvételivel, amint rajta mindenféle elérhetőség. Biztos nehéz, de ha ennyire fontos, akkor megéri a fáradozást.

Nagyon átlag vezetékneve van? Mert közösségi oldalakon esetleg rokonokat találhatsz, akik már tudnának segíteni. Az is megoldás lehet, hogy az ugyanolyan vezetéknevűeknek írsz pár sort (beollózod ugyanazt) azzal, hogy ezt a fiút keresed, ha tudnak segíteni, írjanak. Szerintem van esély rá megtalálni.

2013. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!