Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a Dkv -nál megbüntetnek a...

Ha a Dkv -nál megbüntetnek a buszon akkor mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

nem mondta el az a hülye ellenőr. na szóval ültem a buszon és jött az ellenőr felmutattam a bérletemet de az agusztusi volt ott oké leírta a lakcímemet stb stb. aztán meg megnéztem a bérlet allatt és akkor ott volt a szeptemberi és akkor mondom hogy itt van a szeptemberi ő meg mondja hogy hát jó akkor rakd előre azt elkezdett mosolyogni.

azt még így is "megbüntettet" komolyan szánalmasok ezek az elleőrök így szerzik meg a pénzt



2013. szept. 12. 16:08
 1/1 anonim válasza:

Namost akkor megbüntetett vagy sem? Ha igen, akkor:


"A részvénytársaság 400 Ft-ot számít fel abban az esetben, ha az utas az ellenőrzés alkalmával érvényes bérletét nem tudja felmutatni, de azt legalább az ellenőrzést megelőző nap váltotta és az ellenőrzést követő 5 munkanapon belül az Ügyfélszolgálatunkon utólag bemutatja."

2013. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!