Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Exet születésnap alkalmából...

Exet születésnap alkalmából felköszönteni?

Figyelt kérdés

Már régen szétmentünk, egy ideig próbáltam megtartani a jó kapcsolatot azért csak mégis. De lassan világossá vált, hogy már nem igazán van bárminemű közünk egymáshoz, szóval jó pár hónapja egymásra se írtunk. Egy szót se. Ez nem rossz viszonyt jelent köztünk, hanem teljesen semlegeset. Afféle múlt lezárást.

Ti ráírnátok megköszönteni és valami jókívánságot hozzátenni?


Egyik felem ráírna, a másik tiltakozik ellene...



#születésnap #ex #megköszöntés
2013. szept. 15. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem facebookon írj egy 'boldog szülinapot' a falára és el van intézve.
2013. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb köztes megoldás. Bár én sose szerettem, ha így köszöntenek meg. Szörnyen személytelen... de talán most pont ez kell.
2013. szept. 15. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, zárd le a múltat és ne köszöntgesd.
2013. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jó ideig nem tartottam a kapcsolatot az exeimmel, de facebookon nekik is írok annyit a falukra, hogy boldog születésnapot. Ez még nem közeledés, nem kapcsolatfelvétel, csak egy udvarias gesztus amit az összes többi ismerősöm felé is megteszek. Lehet személytelen, de szakítás után már minek személyeskedni..? :)
2013. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igaz. Amúgy még talán annyit, hogy régebben a legjobb barátom volt, aztán megtettem azt a hibát, hogy "házi nyúlra nem lövünk"...

De akkor csak kap egy megköszöntést az üzenőfalára... talán fel se fog tűnni neki a sok többi között...

2013. szept. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!