Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, akit ha lehetőséged adódna következmények nélkül fizikailag bántalmazni, esetleg megölni, szívbaj nélkül megtennéd?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 11:15
1 2 3
 1/21 Antimod ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ne volna következménye.

És nem tudnám megtenni, senkivel sem.

2013. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A kérdés elméleti, szóval van.

Köszönöm a válaszod. :)

2013. szept. 16. 11:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem, képtelen volnék rá.
2013. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van pár ember akit utálok,viszont még megütni se vagyok képes senkit...
2013. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hosszú a listàm. Megverni most is meglehetne, inkább rendezzük le a dolgokat végleg.
2013. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 nagylzs ***** válasza:

Ez a kérdés kb. olyan hogy "ha tudnál repülni akkor kiugranál ejtőernyő nélkül egy repülőből?"


A válasz tetszőleges lehet, és nincs vele semmi probléma egészen addig, amíg tudatában vagy annak hogy a valósághoz semmi köze. Amikor ilyenekről gondolkozol, és ezzel kapcsolatban érzések és vágyak ébrednek benned, akkor az befolyással van rád. Ez a hatás valóságos - formálja a gondolkodásodat, a hozzáállásodat a világhoz. Ezért ezen a kérdésen gondolkodni nem más, mint saját magad érzelmi alapú befolyásolása. Annak tudatában, hogy maga a kérdés egy illúzióra vonatkozik, de a hatása valóságos (és ismeretlen), én biztos nem agyalnék rajta. Azért mert nem túl hatékony felhasználása az időnek, és azért mert akár rosszat is okozhat.

2013. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Simán! De csak agyonütni, nem megölni.
2013. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs olyan, hogy következmények nélkül, mert ha más nem érzelmi következménye lenne (bűntudat), ha az meg nincs akkor nincs értelme a kérdésnek, mert akinek nincs bűntudata, az biztos megtenné. Szvsz.


Egyébként én nem tenném meg. Olyan ember viszont van, akitől megszabadulnék, úgy hogy ne legyen belőle kára.

2013. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Jézusom nem... Ez borzalmas amit leírtál, egészséges lelkű ember biztos nem gyilkolna előre megfontolt szándékkal.

Van olyan ember akit gyűlölök, de inkább elvinném egy lakatlan szigetre és ott hagynám :D

2013. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi a francnak? Nekem tökéletes megoldás az is, hogy tudomást sem veszek róla. Fenének kell foglalkozni olyanokkal, akik nem érdekelnek, nincs szükségem rájuk? Foglalkozz magaddal, jobban jársz.
2013. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!