Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Szerintetek mennyire...

Emberek! Szerintetek mennyire r*bancos egész alakos képet felrakni magunkról?

Figyelt kérdés

Tehát készült rólam egy egész alakos kép, úgy gondoltam, hogy kéne már rólam új kép. De ahogyan nézegettem a képet magamról, szerintem r*bancos, hogy az egész alakom látszik. Megkérdeztem néhány osztálytársamat, szerintük teljesen jó.

15/L


2013. szept. 17. 17:22
 1/9 anonim válasza:
egész alakos ??? am szerintem az a lényeg hogy mi van rajtad
2013. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem pózolsz és nincs kint mindened, akkor nem rbancos. De ha ennyire zavar, hogy látják az alakodat, akkor csinálj olyan képet, amin csak a fejed/arcod látható és kész.
2013. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Normális "iskolába járós" ruha van rajtam.(Suliba készült a kép). Anyukám is "áldását adta" a képre:)

Eddig csak olyan képeim vannak (van kb. 3 darab), hogy csak az arcom, ezért gondoltam, hogy kéne a változatosság.

2013. szept. 17. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem a lakásotokban egy polcra,vagy szekrény tetejére akarod felrakni a képet.

Miért kell bárhol, képpel hirdetned magad?

2013. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hirdetem magam, drága válaszadó.
2013. szept. 17. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor hová akarod felrakni?
2013. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez a lenyeg: Anyukám is "áldását adta" a képre!!!


Es minden mas, foleg random idegenek kommentjei nem szamitanak, elsosorban azert nem, mert nem is lattuk a keped, igy fogalmunk sincs, masodsorban meg azert, mert lehet hogy az unokatesod vagyok, vagy a tetu szomszed venember es csak cukkolni akarlak a valaszommal, ezert barki barmit ir, nem szamit. Az szamit amit azok mondanak, akik ISMERNEK es LATTAK a kepet!!!


Maskor pedig gondold meg megegyszer mielott a kerdes kiirasra kattintasz, hogy tulajdonkeppen mire is fogsz menni a sok valasszal? Hiszen te is tudod, hogy nem az szamit amit en irok, vagy mas, hanem amit te gondolsz, es a szeretteid tanacsolnak... es akkor mindjart ertelmetlenne valik a kerdesed :)

2013. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Nagy-Kislány!


Véleményem közelebb áll a 2013-09-17 17:48-kor írt válaszhoz, mint a többiekhez. A hirdetés szó helyett (ami nem feltétlen bántó, hiszen vannak munkakeresési, társkeresési stb. képes hirdetések) én a magamutogatás szót használnám.

A felrakást, gondolom, valamelyik nyilvános közösségi oldalra gondolod. Ez a közzététel, bizony, az.


Akik kapcsolatban vannak veled, élőben láthatnak. Mi oka, célja van annak, hogy teljesen idegenek is lássák a képeid? Ráadásul úgy, hogy ez nem veszélytelen.


Édesanyád, – megbántási szándék nélkül – lehet, hogy csak önmagában a képben nem talált kivetnivalót, de nem biztos, hogy tud a képekkel való visszaélés lehetőségéről.

Vannak visszaélések akárcsak egyszerű arcképpel is. Akárki otthon is végezhet képmódosítást. Mozi-, TV filmek is vannak ily módon tönkretett életről, illetve itt, a GY.K.-en is kérdezett jogi lehetőségekről olyan kétségbeesett fivér, aki húgának a közösségi oldalas arcképéhez hozzátett meztelen testes kép kering az interneten.


Persze, bízhatsz abban, hogy a sok-sok millió kép közül nem a tiéddel kezd bárki bármit.

De tényleg szükséges „felrakni”?


Ez a „kényszer” tényleg néha elképesztő.

Egy lány, aki itt a GY.K.-n kérdezett véleményeket külsejéről, egészalakos, szolid ruhás képet mellékelt.

Volt aki azt kérte válaszban, hogy a testét kevéssé fedő ruhás képet is mutasson, mert így nem ítélhető meg az alakja.

Erre, kérdezői komment-ben hamarosan meg is jelent egy szintén egészalakos, de fehérneműs képe. Az arcát „kikockázta”, meg is írta, hogy azért, hogy ne legyen felismerhető.

Az után, hogy néhány centivel feljebb ott volt a kérdése a ruhás képmeléklettel, ahol az arca is jól látható volt.

És tette ezt itt, egy teljesen ismeretlen egyszeri kérésére.

2013. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
muti a képet:)
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!