Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehetne feldobni a napokat?

Mivel lehetne feldobni a napokat?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanazt csinálom... felkelek, suli, hazajövök, ebéd, gép, alvás... komolyan olyan unalmas, hogy szavakat nem találni rá! :S 3 igaz barátnőm van, velük ritkán találkozok, ezért is szoktam sokat gépezni, hogy tudjunk beszélgetni. Mit lehetne itthon csinálni? Tévét ne mondjátok, mert abszolúte nem szoktam...

19/L


2013. szept. 17. 18:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
gyere edzeni! ;)
2013. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egy szó, két betű: fű.
2013. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csinálj valami kreatív dolgot, akár kézzel, akár számítógépen (például ha jó a fantáziád, akkor kezdj el írni történeteket, novellákat, esetleg rendes könyvet, ha kitartóbb típus vagy) hallgass sok zenét :)
2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dobj egy emilt és teszek róla h ne unatkozz. spambot1@fremail.hu
2013. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Gyere hozzám,megtanítalak gitározni és jammelünk éjjel-nappal. :D
2013. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem Chuck Norris képes rá.

Mármint feldobni a Napot. ;D

2013. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló!! :DD


Szexelj :)

2013. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Olvass valami jó könyvet :)
2013. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az "értelmes" válaszokat!

Nem füvezek, nem cigizek, és szexelni is csak egy emberrel vagyok hajlandó.

Könyvet írok, egyszerre többet is, csak nem mindig jön ihlet, így az ilyen hatásszünetekre kéne valami jó ötlet, amit itthon, rossz idő esetén is lehet csinálni... olvasni most nem tudok, mert jelenleg nincs pénzem könyvre. Illetve van, de ami Danielle Steel könyveket árulnak, az 400 ft, bolhapiacon meg 200 ftért is szokott lenni, és nem mindegy.. az meg októberben lesz.

2013. szept. 17. 19:19
 10/12 anonim válasza:

Esetleg barátkozz új emberekkel, nekem az szokta felkelteni a figyelmemet a mindennapokban. Esetleg bicajozz ki egy erdőbe, lakatold le a bicajt, aztán indulás túrázni :). Én a youtube-ra csinálok videókat, engem az nagyon leköt. A videó-szerkesztés, esetleg a videók elkészítése, a helyszín, a mondanivalók összeállítása nagyon felkelti a figyelmemet :). A te esetedben jó ötlet lenne egy szerelmes videó :D.


Esetleg még az Agykontroll-t tudom ajánlani, engem az pár hónapig lekötött, mert miután megcsináltam, végre TISZTÁN tudtam gondolkodni, és engem ez lekötött, hogy végre mindenkiről tudtam véleményt alkotni, és betanulni az empátiát :) Most csak ennyi jutott eszembe.. Ha esetleg érdekelne az Agykontroll, kirakok pár linket :) (mindenhol kirakom ezeket a linkeket, mert nekem nagyon sokat segített ez az egész és csak ajánlani tudom :) ) Most olvasom, hogy "benti" programokat kértél, de mindenesetre kiteszem ezt az egész üzenetet, hátha valakinek tudtam segíteni :)


Bevezető videó: http://www.youtube.com/watch?v=10foLzgA-f8


Letöltő link a leírásban: http://www.youtube.com/watch?v=iEUCkuP1A6I

2013. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!