Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el magam?

Hogy távolítsam el magam?

Figyelt kérdés

Problémák:

- nem tudok fogalmazni,véleményt közölni

-szaaar a családom

-kretén buta az anyán,agresszív rézeg az apám

- se szeretetet,se nevelést se pénzt nem kapok tőlk egyedl csak lelkisélrlést,ugyanis egymást ölik

-nincsenek barátaim

-nem tudok élvezi semmit nincs örömöm

-olyan szinten lesllyedt vagyok,hogy nem érdekel a kinézetem,teljesen el vagyok csúnyulva,ez a legkisebb gondom,hogy milyen a klsőm,de közben leköpném magam a tkörben

-kövér vagyok..egyetlen elérhető örömöm az evés

-nem tudok alapvető dolfokat elintélzni

- továbbtanulásom ugrott

Vertek,bántanak,cikiznek..

-rengeteg lelki problémám lett, nem tudok barátkozni,ha felszlítanak lefagyok..volt,h találkoztam vkivel és elbújtam annyira féltem..

Nekem ebből elég :(

18L


2013. szept. 17. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. :)

A fogalmazást , vélemény közlést meg lehet tanulni.: D

Nem tudom hanyas vagy magyarból mondjuk én humán beállítottságú vagyok tanulni se kellet az ilyen dolgokat , jön magától, nem úgy mint a matek . xd ( meg a helyesírás ami nem mindig jön össze kapkodok stb )

Szar a családod? Sok embernek szar a családja.. ma már az emberek 70 %ának kb nincs teljes családja, és gondok mindenhol vannak!

Az,hogy ők milyenek az egy dolog. Te tanulj ebből és ne legyél hozzájuk hasonló.. TANULJ és kerülj ki onnan.

A szeretetet tudom sovány vigasz és a szülők szégyene, hogy tőlük nem kapod meg nagyon sajnálom.:(

De mondjuk barátoktól, vagy akár állatoktól is megkaphatod!

Szerezz barátokat ! Olyanok akik hozzád hasonlóak, azokkal hamarabb szót értessz.

Olyan nincs. Gondolj arra, mennyi szép és jó dolog van az életben, és mindenből fel kell tudni állni !

Rengeteg embernek vannak szörnyű problémái és mégis küzdenek.

Tegyél ez ellen is, te magad alakítod mennyire vagy igényes! Nem szabad elhanyagolni magad. Igenis állj föl és tedd rendbe magad!

Ha már eszel egyél egészséges kajákat .. a szervezeted be fog fuccsolni ha ezt teszed vele. Különben is ha nem ennél annyit, sportolnál, nem lennél kövér és más lenne a külsőd ergo önbizalmad is lenne, aminek következménye,hogy tudnál barátokat szerezni.

Olyan nincs.. önállósodni kell ennyi évesen már! Én 19 éves vagyok én sem látok bele pl banki stb dolgokba , de egy postán gondolom feltudsz adni egy levelet? Megtudsz venni egy gyógyszert ? stb

Miért ugrott?

Ne szorongj.. nekem sincs önbizalmam de akkoris próbálj meg pozitiv lenni és változtatni a dolgokon és nem panaszkodni! Remélem tudtam segíteni:)

2013. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!