Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Szabadkőműv...

Ti mit gondoltok a Szabadkőművesekről? Szerintetek még léteznek, és a háttérből irányítanak minket?

Figyelt kérdés
Vagy csak a USA találta ki ezt a titkos szervezetet, hogy eltereljék a valódi problémákról a figyelmet?

2013. szept. 17. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

létező dolog, magyarországon is van néhány páholy, ami nyilvános.

de van ezeregyféle belőlük, ugye a beavatási szint szerint lát bele ebbe az ember minél jobban, csak annál nehezebb is kiszállni.

utána egyenes az út az illuminátus kiszolgáló szintjére.

ettől tovább egy átlag ember nem nagyon juthat ebben a rendszerben, főleg háttér segítség nélkül.

2013. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
magyarország igazából elég kicsi ország, az illuminátus nem is nagyon foglalkozik magyarországgal, hanem egész európával foglalkozik, csődbe akarja juttatni az egészet :) pl az euro bevezetésével
2013. szept. 17. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
A háttérhatalom lehetőségét egyáltalán nem zárom ki.
2013. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
aki irányit az a Bilderberg-csoport!no meg ott van a Skull and Bones is :)
2013. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az angol tudással magyarországon miért kell villogni, magyarul is lehet írni azt a társaságot, amit kedves utolsó írtál példaként:)
2013. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem villogni akarok ,de szerintem mindenki az angol nevet használja :)
2013. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az mellékes most, hogy magyarul, vagy angolul írjuk, engem nem az érdekel :) hanem, hogy ti mit gondoltok ezekről a dolgokról
2013. szept. 26. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :)szerintem ez nem is kérdés,még szép hogy léteznek,csak hogy milyen arányban melyik társaság irányit,azt nehéz megválaszolni :)
2013. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik és érződik is a hatásuk.

Lehet, hogy egy kicsit meseszerűen hangzik, de csak mi rajtunk, embereken múlik az egész, hogy le tudjuk őket küzdeni: kölcsönös szeretettel, tisztelettel és egymás felé való becsületes hozzáállással, ennyi az egész. Ha mi egymásban bízunk, akkor ők mégis hogyan tudnak belekontárkodni a hétköznapi életünkbe? Ne sajnáljuk az időt a szelektív életmódra, mert biztos vissza fog térülni és lesz eredménye: amit tudunk, azt termeljünk meg (jó minőségű magokból) kikertünkben és foglalkozzunk befőzésekkel is, főzzünk otthon min. 2 alkalommal/hét, válasszunk minőségi barátokat és ápoljuk is ezeket a kapcsolatokat, inkább a minőségi kultúrális és szabadtéri eseményeket válasszuk a családdal, mintsem egész hétvégén otthon kukksolni a r..hadék öldöklős, gyilkolós és lebutító sorozatok helyett, legyen autónk, de ha tehetjük, akkor olykor ugorjunk fel tömegközlekedésre is, a spionkodó okostelefonok helyett használjuk inkább a régebbi mobilokat és többször találkozzunk személyesen ismerőseinkkel, főleg ha bizalmas beszélgetésről van szó. Ha mindenki így élne, akkor biztos vagyok benne, hogy ha egy kicsit is, de ennek az átkozott csoportnak az erejét csökkenteni tudjuk, összefogva.

A mai modern technikának éppen az a célja, hogy az embereket szétválassza úgy családokat, párkapcsolatokat, mint baráti tásaságokat is, nem hiába. Mi rajtunk múlik nagyon-nagyon sok minden.

2013. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztosan léteznek :)


Szerintem csak egyszerü szekta, nagyon-nagyon sok mindent kitalálnak róluk...

2013. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!