Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az ex feleségge...

Hogyan lehetne az ex feleséggel, hogy mondjon le a volt férjéről?

Figyelt kérdés
Rájött, hogy anyagilag nem jön ki a pénzéből ,hatalmas adósságba keverte magát és kijelentette, hogy nem fog lemondani arról, hogy visszaszerezze a férjét akivel van gyerek is akit egész idáig apuka ellen nevelte.
2013. szept. 18. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
"Visszaszerezni" nem lehet senkit, ha nem akarja, a párodon múlik, hogy mi fog történni. Mivel gondolom téged szeret, így semmi különös nem történhet, max segíteni fog az exnek, a gyerek miatt.
2013. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanokat írogat neki , hogy nyugodtan menjen oda d"ni nem kell tudnom róla és , hogy még mindig nagyon szereti.
2013. szept. 18. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:

görcsös erőlködés. ez nem nő! odadobja a testét csak hogy pénzt adjon neki, fujj!

miért váltak el? te jöttél a képbe (hűtlen a párod) vagy megromlott a kapcsolatuk és csak utána keveredtetek össze?

add meg a bizalmat, de azért tartsd nyitva a szemed, az ilyenek mindenre képesek. bár ha így mutogatja az sms-eket, akkor nem hiszem, hogy akar tőle bármit is. érzelmileg nem kötődik hozzá, csak a gyerek miatt, amit el kell fogadnod és támogatnod kell. annak a gyereknek csak 1 apja van, nem tehet arról, hogy milyen a kapcsolat a szülei között.

állj a sarkadra, és közöld a határokat a pároddal.

2013. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Mielőtt megismertem már rossz volt a kapcsolatuk .A nő nem dolgozott, nem is akart. Folyamatosan próbált a párom érzelmeire hatni a gyerekeken keresztül. Bízok a páromban,de féltem is. Hiába írta neki meg a párom , hogy csak a gyerekek érdeklik onnan és közös gyereket várunk , nem érdekelte. Ha ilyen ez a nő én a gyerek miatt is aggódom aki vele van. Addig amíg csak a gyerekről beszél vele megértem és támogatni is fogom.
2013. szept. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!