Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos ez valakitől...

Szerintetek jogos ez valakitől, akivel interneten üzengettem, vagy gyerekes dolog tőle?

Figyelt kérdés

Egy fórumoldalon beszélgettem vele néha privát üzenetben, jófej volt eleinte főleg, meg bőbeszédű, aztán egyszer amikor láttam hogy látta a levelemet, és nem válaszolt, szóltam neki hogy miért nem hajlandó válaszolni (néhányszor csinált ilyent). És onnantól kezdve nem hajlandó szóbaállni velem, már egy üzenetemre se válaszol, csak rámegy és ennyi, pedig semmi durvát nem írtam neki.

Szerintetek jogos amit csinál? Miért csinálja?


2013. szept. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már az első alkalommal is azért nem válaszolt mert nem akart, te pedig még számon is kérted, így még inkább nem akart válaszolni. Nem mondanám gyerekesnek, de igen, illett volna talán annyit mondania, hogy bocs de a továbbiakban nem szeretne beszélgetni/nem ér rá stb.
2013. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem pl zavar, ha valakivel levelezgetek neten csak úgy, aztán elkezd számonkérni, ha nem válaszolok.. Nem ismerem, nem tartozom neki magyarázattal, hogy mi dolgom volt, amiért nem tudtam válaszolni.. Ha ezért mégis számonkér, azt kifejezetten tolakodónak érezném egy idegentől és előfordulhat, hogy nem válaszolok többet..
2013. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint a második. Ha már úgy érzem értelmetlen a beszélgetés, nincs mit mondanom a másiknak, akkor alapból elkezdek ritkán válaszolni. Ha ezért számonkér, még meg is slrtődnék.
2013. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!