Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregek miért ülnek mindig...

Az öregek miért ülnek mindig mellém a buszon amikor van még csomó hely? (lent)

Figyelt kérdés
Akárhányszor egyedül utazok busszal és felszáll egy öreg (általában nők) mindig leülnek mellém anélkül, hogy megkérdeznék, hogy szabad-e a hely, pedig sok hely van még a buszon. Ha nincs másik hely akkor nem zavar. Én mindig megkérdezem, hogy szabad e a hely kivéve ha valaki zenét hallgat. Aztán elkezd faggatni, hogy hol szállok le meg a másik településen, hol lehet leszállni, meg hol lakok. Mi köze hozzá? Ha nincs hely és felszáll egy öreg akkor átengedem a helyet. Múltkor pl kívül ültem, volt még hely a buszon erre egy öreg nő azt mondja üljek a belső székre, átültem erre azt mondja "azér ám, énis így gondoltam". 14/f

2013. szept. 22. 00:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

mellém is mindig leülnek..annyira idegesítő

15/l

2013. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Múltkor például két haverommal utaztam az egyik egyedül ült, és sok hely volt a buszon a táskája kívül volt. Erre egy öregasszony lazán ledobta a haverom táskáját és szó nélkül leült.
2013. szept. 22. 00:57
 3/19 Plaga ***** válasza:
11%
Én azt utálom amikor az ölembe ülnek és death metált énekelnek.
2013. szept. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
valószínűleg szeretne beszélgetni kicsit. régebben az emberek csináltak ilyet.
2013. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Fhú azt én is nagyon rühellem.

De ha még leül mellém és még a kezembe is adja a dolgait, hogy még ő csak úgy leül és ölembe teszi csak úgy. Még szerencse volt, hogy a következő megállóban szálltam le. Mert ha lett volna még 10 megálló akkor vagy felállok és kapaszkodok vagy leszállok ott ahol vagyok és megyek a követező járattal.

2013. szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszán besirtam xD
2013. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg ez mindenkitől parasztság, ha rá sem kérdez, hogy szabad-e a hely, mikor több helyre is ülhetne.


Bár most, hogy valaki írta a zenehallgatás dolgot, kezdek rájönni, hogy talán azért nem kérdi meg mindenki tőlem, mert a fülemben a fülhallgató... Viszont így is az emberek 90%-a rákérdez, én pedig válaszolok attól függetlenül, hogy jól a zene.

2013. szept. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szól*
2013. szept. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy nekik, és akkor tuti aranyos emberke mellé ülnek le, nem ül melléjük olyan, aki nem szimpi:) Vagy olyan helyen ülsz, ahonnan könnyű nekik leszállni:)
2013. szept. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Akkor üljenek a motorháztetőre!
2013. szept. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!