Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretek az emberek szemébe...

Szeretek az emberek szemébe nézni! Van ember rajtam kívül, aki szeret más emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt vettem észre,hogy engem megnyugtat, ha valakinek a szemébe tudok nézni, pl: ha megyek az utcán, és belenézek valaki szemébe, és utánna több ember szemébe, akkor mindig jobb kedvem lesz, jobban érzem magam...Ez olyan furcsa, mintha ez is valami beteges dolog lenne,mint pl: ha valaki nem néz soha senki szemébe.

Nem csak ha beszélnek hozzám, akkor is ha nem,csak elmennek mellettem, vagy csak állok és körbenézek.


Van valaki rajtam kívül, aki szeret szemkontaktust tartani?


2013. szept. 22. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

van

de van olyan aki nagyon nem

szóval ezen tevékenységed saját testiépséged megóvása érdekében hanyagold

2013. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én, mert pszichológiai tény, hogy így jobban bíznak bennem az emberek, és elég sokat elárul valakiről, ha nem mer az emberek szemébe nézni:D
2013. szept. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Plaga ***** válasza:
Én utálom, ha a szemembe néznek. Ezért is nézem inkább a nők fenekét
2013. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek mások szemébe nézni!
2013. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, nagyfokú tiszteletlenség és eléggé zavaró is ha nem nézünk valaki szemébe beszélgetés közben, legalábbis néhányszor.A sötétebb napszemüveget is illik levenni beszélgetés közben. Az utcán viszont nem illik tartósan bámulni idegenek szemébe, ott elég egy rövid pillanatig. Ha tartósan nézel valaki szemébe azt hiheti, hogy ismered, vagy, hogy szeretnél tőle valamit, ez már kellemetlen és félreérthető.
2013. szept. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró a bámulás. Ha ismerőssel beszélgetek, akkor az más, de utálom, ha bámulnak. Bátyámnak volt szokása, hogy a szemébe nézett mindenkinek tartósan, egyszer aztán sikerült neki valami szteroid kúrás agresszív barmot szembebámulni, az meg egyből azzal kezdte, hogy miafasztnézel?He? Aztán megverte..
2013. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Változnak az emberek, engem ma már nagyon idegesít, ha néznek.

Vidéken van az, ha megyek autóval valahova, belebámulnak a képembe. Nagyobb városokban, ahol értelmesebb, kulturáltabb emberek vannak, ott nem szokás.

2013. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szóval ezen tevékenységed saját testiépséged megóvása érdekében hanyagold'


:D Igen ezt olvastam több helyen is,hogy kötekedés tárgya lehet.

Nos,én lány vagyok egyrészt kezdjük ott, szóval talán fiú,de csak TALÁN,nem akarna nekem jönni.

Másrészt, pedig ez a két dolog kölcsönös, ha valakinek a szemébe bámulok,Ő is az enyémbe,máskép max az arcát bámulnám:D.

Ez miatt még nem is kaptam azt hiszem, 'mit nézel?' kérdéseket,gyakran nézek oda valakire,aki már előtte nézett:).

De akkor vannak itt még emberek,akik szeretnek:)

2013. szept. 22. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek az emberek szemébe nézni, ha valakiben valami különöset látok az utcán, és megyek haza az iskolából, képes vagyok nagyon sokáig a szemébe nézni, addig amíg el nem megy mellettem, és ezt észre sem veszem. De akkor én is kizökkenek, amikor másfelé néz az adott ember, mivel akkor tulajdonképpen "farkas szemet" szoktunk nézni egymással, és ugyanúgy bámul, mint én őt...
2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Velem is gyakran csinálják ezt a farkasszem dolgot:)
2013. szept. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!