Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretek az emberek szemébe...

Szeretek az emberek szemébe nézni! Van ember rajtam kívül, aki szeret más emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt vettem észre,hogy engem megnyugtat, ha valakinek a szemébe tudok nézni, pl: ha megyek az utcán, és belenézek valaki szemébe, és utánna több ember szemébe, akkor mindig jobb kedvem lesz, jobban érzem magam...Ez olyan furcsa, mintha ez is valami beteges dolog lenne,mint pl: ha valaki nem néz soha senki szemébe.

Nem csak ha beszélnek hozzám, akkor is ha nem,csak elmennek mellettem, vagy csak állok és körbenézek.


Van valaki rajtam kívül, aki szeret szemkontaktust tartani?


2013. szept. 22. 00:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Folyton az emberek szemebe nezek.es nem tudom miert. Ha valakit vonzonak talalok akkor foleg szeretnem ha szemeznenk. Neha mar tul sokat csinalom. Le kene szoknom, csak nem tudom hogy. 17/L
2015. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!