Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem jött össze velem...

Azért nem jött össze velem egy srác, mert takarítónő vagyok. Miért a munkájával azonosítják az embert?

Figyelt kérdés

Alakulóban volt a dolog egy sráccal, aki kijelentette, hogy zavarja, hogy ez a munkám. Nem csak ő az egyetlen, már sok emberen észrevettem, hogy lenéznek és előítélettel közelednek felém emiatt.

Nem tartom magam egy buta embernek, szerintem elég művelt és széles látókörű vagyok. Érettségim és két szakmám van, sokat olvasok, festek, kirándulok, sportolok. A megjelenésemre is igényes vagyok, imádom a szép ruhákat. Ránézésre meg sem mondanák, hogy ilyen munkát végzek, mindig egyetemistának vagy valami eltartott nőcskének néznek.

Sajnos az élet úgy hozta, hogy most ezt a munkát kell végeznem, amit annyira nem is bánok, mert nem utálom, jó a főnök és elég jól keresek.

Csak nem szeretem mondani, hogy mit csinálok, mert az emberek 95%-a összeráncolja a homlokát ennek hallatán.

Szerintetek?



2013. szept. 22. 01:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
szerintem valóban nem vagyok műveletlen, már a fogalmazásodat tekintve, ebből is látszik. Aki emiatt szégyell, az buta ember, de olyannal meg ne is akarj bármiféle kapcsolatot létesíteni szerintem.
2013. szept. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nézd a dolgok jó oldalát: így legalább megtudtad, hogy ez a srác egy ostoba, lelkileg éretlen, felszínes ember és megspóroltál egy nagyobb csalódást annak köszönhetően, hogy nem jött veled össze.
2013. szept. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem azok szégyelljék magukat, akik emiatt lenéznek!

Ritka az olyan nő, aki kinéz valahogy és mégsem az a legfőbb gondja, hogy partizzon, vagy pénzes pasast fogjon magának, hanem becsületesen dolgozik.


Örülök, hogy ilyen is van, manapság nagy kincs!

2013. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
A takarítónő is ember! Ilyen emberekkel még csak ne is törődj!
2013. szept. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Jó magam is takarítok, mert egyenlőre ez a munka adott. Nem bánom én sem, legalább dolgozom, keresek. Optimista vagyok, bízom abban hogy egyszer csak sikerül a szakmámban dolgoznom. Nem könnyű nekem, mert diszlexiás vagyok,és nehezen tanulok idegen nyelvet. De engem nem néznek le. Inkább meglepi őket, hogy ezt a munkát is örömmel csinálom..

Tudod ha engem a munkám miatt lenéznének, akkor az az illető semmit nem érne a szememben. Nem a munka miatt leszünk valakik..

Egyébként van egy nagyon jó barátom aki szinte senkinek nem mondja el mi a foglalkozása, mert ahogy mondta. Ha megtudják még kezet sem fognak vele, és láthatóan elhúzódnak tőle. Hullaszállító. Ők mennek ki ha valahol halott ember van. Ez a munka sem szégyen, végül is ezt is kell csinálni valakinek..

2013. szept. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Plaga ***** válasza:
36%
Azért takarítónő márpedig jól jön a háznál. Hihihi :)
2013. szept. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak ráfogta, hogy emiatt nem kellesz neki. Ha meg mégis komolyan gondolta, akkor meg tényleg örülj neki, hogy nem jöttél vele össze.
2013. szept. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem vesztettél a sráccal semmit. Ez nem az a fajta munka ami kizáró ok. Nálam pl mindenfajta erotikus meló az, ez egy normális állás. Manapság nem lehet válogatni, ha ez van ez van. Később fordulhat a kocka. Valamiből élni kell. Ha nincs más ami miatt kikosarazhatott volna akkor simán paraszt, ne törődj vele.
2013. szept. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=jh06_ePtmbw


Ez a klip jutott eszembe a szituról :) Nézd meg...

2013. szept. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 pagratan ***** válasza:
73%
Ne szégyelld a munkád. Tisztességesen megdolgozol a fizetésedért. A sráccal szerencséd volt, hogy idejében kimutatta a foga fehérjét. Amúgy nekem valamiért most ez jutott eszembe: „1955-ben egyetlen ember élt Magyarországon, aki Herakleitosszal, Buddhával, Lao Ce-vel és Shakespeare-rel mindenikük anyanyelvén nemcsak beszélgetni, hanem beszélni is tudott volna. Ha az emberi szellem e négy prófétája Tiszapalkonyán szállt volna le a repülőről, s ha megszólították volna az első munkást, s az épp Hamvas Béla lett volna, s miután három éjszakát átbeszéltek volna vele (nappal ugyanis Hamvasnak maltert kellett volna hordania, de lehet, hogy vendégei segédkeztek volna neki) - nos, vajon mit gondoltak volna ezek arról: ha ebben az országban ilyen egy segédmunkás, vajon milyenek lehetnek az ország írástudói? De, szétnézve az országban, mindent megértettek volna. " (Szőcs Géza)
2013. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!