Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha ilyen...

Mit csinálnátok, ha ilyen bolond lenne apátok?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, férjemmel és három kisfiúnkkal éltem a házunkba, de 8 év után elvitte a bank... Úgy terveztük, hogy apámhoz költözünk, amíg nem tudunk annyi pénzt félre tenni, hogy vegyünk egy kisebb, olcsóbb házat. Mondta apám, hogy rendben, hozzáköltöztünk a két szobás kis házba. Ő van a nagy szobába, a 36 négyzetméteresbe, mi pedig öten a 12! négyzetméteresbe. Fizetjük a rezsit, az összeset, apámét is, annyira, hogy még a telefonszámláját is apámnak. A férjem is dolgozik, napi 8-12 órát, ahogy kijön, hétvégén nem. Én néha gyes mellett dolgozom, néha nem, attól függ, mit találok. Itt lakunk 2. hónapja. Apám megverte! a férjemet, mert a férjem munka után pénteken nem akarta apám fáit kivágni, nemet mert mondani, azt mondta, majd szombaton. Még aznap egyszer megverte. Férjem veszi a kaját fatteromnak is, minden tisztasági szert, mindent! Apám örökölte ezt a kis házat a szüleitől. Azt mondta apám, ha nem adunk haza havi 100 ezret és nem csináljuk meg, amiket kér, akkor takarodjunk öt napon belül a büdös p.csába mi ingyenélő eltartott abortuszpatkányok. Így fogalmazott. Úgy döntöttünk elmegyünk. Úgy döntöttünk, elmegyünk innen albérletbe. Hogy lehet ilyen a saját családjával valaki?
2013. szept. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt el sem hiszem, hogy ilyen létezik, és hogy van aki ezt tűri...miért nem inkább albérletbe mentetek, az is olcsóbb. Na meg nyugisabb!
2013. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtad, hogy mit várhatsz el az apádtól? Már elsőre inkább egy albérlet kellett volna, ha ismerted a személyiségét..

Egyre többen élnek bérleményben. A saját ház, lakás igen nehezen megszerezhető ma.

Ezek után meg kell állnod, hogy bármiben segítsd, támogasd azt az embert.

2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jobban jártok ha albérletbe mentek..

Egyébként végig gondoltam a jelenetet amikor apád megveri a férjedet.. Egyszerűen nem értem.

Az én apám egy tündéri ember de ha ilyen aljas lenne mint a tied, én sosem költöznék hozzá, és sosem tudná megverni a férjemet, mert ő simán eltörné a karját..

A férjed nem tudja magát megvédeni??

Menjetek albérletbe, mert itt nem csak az apád aljassága megalázó..

2013. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég durván viselkedett veletek. Attól függetlenül, hogy ti kértetek tőle szivességet, akkor sem beszélhetne így veletek és főleg nem verhetné meg a férjed. Az erőszak semmire nem megoldás. Amúgy meg ha belement, hogy odaköltözzetek, akkor utána meg miért pattog? Mellesleg semmivel nem spóroltatok többet, hogy mindent ti fizettetek még a telefonszámláját is.

Egyetlen megoldás, ha tényleg odébb álltok, egy albérlet sem fog ennyibe kerülni. Ott is lehet spórolni.

Költözés után meg szerintem adj időt magatoknak is meg neki is, majd ha mindenki megnyugszik és vissza áll a rend, hogy külön laktok, akkor a viszony is rendeződhet köztetek.

2013. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, és a férjed csak úgy tűri, hogy apád egy nap többször megverje? :DDD

Kissé mintha balek lenne...

2013. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez erősen kamu szagú.
2013. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy 70 meg egy 130 kg-s ember közt van egy KIS különbség... A férjemnek egyébként is volt egy sztrókja, ő nem akarná magát felstresszelni. Ilyen emberrel nem tartanám utána se a kapcsolatot, mint apám. Még ha egy számomra idegennel csinálná ezt, akkor sem. Engem is emg akart verni, de aztán mégse. Legközelebb a gyerekek lesznek?
2013. szept. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!