Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ikretestvérek tényleg nem...

Az ikretestvérek tényleg nem tudnak egymás nélkül élni? Van köztük különleges kötődés?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy ha az egyik ikerpár meghal (ez főleg az egypetéjúeknél), akkor fél éven belül a másik is meghal, ha nem rögtön.

Azt is mondták már, hogy az ikrek között van különleges kötődés, ami alatt azt értem, hogy ha távol vannak egymástól, akkor megérzik, ha az egyiknek rossz, vagy nincs jó kedve.

Leírnátok a tapasztalatotok , vagy amiket erről tudtok? köszönöm szépen


2013. szept. 23. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A halálos dolgot nem tudom, nem is akarom meg tudni, a többi személyemben igaz.
2013. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hal meg ha az ikertestvére eltávozik az élők sorából. Igen, van egyfajta megmagyarázhatatlan mentális kötödés köztük, ezáltal sok mindent megéreznek egymásról.

De mindketten külön emberek, így külön életük van.

2013. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak iker ismerőseim, de ilyen különleges kötődést nem vettem észre rajtuk, olyanok, mit a legtöbb "sima" testvér.
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyuék egypetéjű ikrek, nagyon különleges kapcsolat volt köztük mindig. A testvére 29 évesen meghalt, anyu pedig most múlt 58. Szóval nem, nem hal meg mindkettő rövid időn belül.
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van több ismerősöm akik ikrek. De ilyen szintű kötődést nem vettem észre. Persze nagyon sokat vannak együtt meg legtöbbjüknek ugyan az a hobbija, baráti köre.


Viszont ezt, hogy féléven belül meghal ezt cáfolnám. Volt az ismerősi körömbe olyan, hogy az egyik iker meghalt balesetbe /ráadásul az ikertestvére okozta/ de ennek több mint 1 éve és a fiú még mindig él./mármint aki a balesetet okozta/ Persze nagyon hiányzik neki meg nehezen viseli de él. /ők egypetéjűek voltak/

2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!