Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak meg többet egy...

Hogyan tudjak meg többet egy emberről?

Figyelt kérdés
A másik utcában lakik egy 20-25 év közötti fiú és nagyon tetszik nekem. Semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy hol lakik. A vezeték vagy keresztnevét se tudom. Ma az utcán nagyon halkan rám köszönt. Gyakran járok el a házuk előtt de nem szoktam ott látni, csak annyit, hogy munka után oda megy be. Meg a mi utcánkban szoktam néha összefutni vele. Nem tudom kikkel barátkozik. Semmit nem tudok róla. Hogyan deríthetném ki? :) Nem merek kérdezni semmit se!

2013. szept. 23. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dobd be az egyik leveledet az ő postaládájába :)
2013. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na, megkérdeztem anyukámat, hogy nem tudja-e, hogy kik laknak a házban de csak az öreg keresztnevét tudja. Mondta, hogy lehet, hogy napokon belül meg fog halni és amúgy a szomszéd néninek rokona. Pont a vezetéknevüket nem tudom.
2013. szept. 24. 14:36
 13/16 A kérdező kommentje:
Mit írjak levélben? :D
2013. szept. 24. 14:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Félreértetted :)

Egy számlát,vagy valamit,mintha véletlenül a postás tette volna.

Aztán ő fog jönni hozzád :)

2013. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet... sőt! Csak az a baj, hogy nekem nem szokott levél jönni. Meg nap közben suliban vagyok. De ezt valamilyen szünetben lehet, hogy megcsinálom :O
2013. szept. 24. 14:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Hajrá,sok sikert :)
2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!