Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor unalmas szerintetek egy...

Mikor unalmas szerintetek egy beszélgetőtárs? Mikor tartjátok unalmasnak a másikat beszélgetés közben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor amikor folyamatosan ugyanarról beszél.Semmi témaváltás hanem mondjuk elkezd beszélni az autókról és egész beszélgetés alatt csak azzal kapcsolatosan beszél
2013. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a témái, amikről egyfolytában, vagy nagyon gyakran beszél, számomra unalmasak. Fokozottan, ha azután is folytatja, hogy jeleztem, engem nem érdekel ez a téma.

Akkor is unalmas, ha egyszerűen olyan "semmilyen" dolgokról beszél csak, a szürke hétköznapokról, más témafelvetésekre meg nem reagál.

2013. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor nem lehet más témára térni, mert csak egy dologról beszél.

Volt egy ilyen barátom két éve. De szakítottam vele. Mikor találkoztunk mindig megkérdeztem, hogy van, de ahelyett, hogy válaszolt volna rá, elkezdte mondani a magáét és ez a nap 24 órájában ment. Másnap meg folytatódott más témával.

Engem végig sem hallgatott.

2013. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-mindig ugyanarról a néhány témáról beszél

-a témái számomra érdektelenek, nincsenek közös témáink

-sokat panaszkodik, nyafog, negatívan beszél mindenről, esetleg utálkozik

2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!