Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újság téma ötletek?

Újság téma ötletek?

Figyelt kérdés

Azt a feladatot kaptuk, hogy word-ben szerkesszük meg egy újság oldalát. A téma bármi lehet. A kérés annyi, hogy tartalmilag és vizuálisan is kielégítő legyen. Valamint annyi, hogy a témája érdekes, különleges legyen. Olyan, ami sokak érdeklődését felkelti, de még jobb, ha a saját személyiséged mutatkozik meg benne. Ami engem talán legjobban érdekel az a rajz. Viszont nem tudom mit rakhatnék bele. Ami nekem még eszembe jutott a filmajánló jellegű és egy lakberendezős, építészetes, kézműves, rajzos katyvasz. Ezek nem tudom mennyire érdekesek...

Tudnátok segíteni, témát adni és aki nagyon rá ér cikkeket linkelni a témához kapcsolódóan?



2013. okt. 2. 16:31
 1/2 anonim válasza:
ilyen nekünk is volt.A filmajánló nagyon jó ötlet illetve a rajz is.Melyikről szeretnél?ha nem akkor pl írhatnál a fb/számítógép függőségről vagy ilyesmi
2013. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még megnézem miről mit tudnék írni. Nekem nincs fb-m ezért nem hinném, hogy túl hiteles lenne a mondandóm, a számítógép függőség jó ötlet. Megkérdezhetem, hogy te miről írtál?
2013. okt. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!