Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szépségverseny, nap szépe és...

Szépségverseny, nap szépe és itt is dicsérték egy korábbi kérdésnél. Csak én szerintem nincs ezen a lányon semmi szép?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 3. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

ez a lány egy átlagos kislány.

nincs benne semmi rendkívüli, csak valszeg fotózásra adta a fejét.

2013. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nagy a melle. Egyébként elég ijesztő. :)
2013. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Női szemmel nézve, és egy kicsit szakmailag is nézve Van benne egy bájos szépség.. Szép lány..Jó alakkal, kedves arcformával. Nincs vele semmi gond. Ami a lényeg a fényképezőgép szereti, mert nagyon jó fényképarca van.
2013. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csúnya, de nincs benne semmi különleges, az orra is elég nagy.

Inkább átlagos, mondjuk az átlag fiatal magyar csaj nem csúnya.


Egyébként pedig ezért a nap szépe:

"Te is beküldheted 5-6 fotódat"

Aki beküldi abból válogatnak, ki tudja milyen a többi magamutogató egos, felfedezésre váró csaj.

Márpedig sok tényleg szép lány nem küldözgeti be a képét, nem gondolja magáról, hogy szép, nem akar kirakott csöccsel pózolni nap lányaként, más céljai vannak.

2013. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cuki kis vidéki, semmi baj nincs vele.
2013. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja ezt láttam már egyszer itt kérdésben. Szerintem eléggé démonikus feje van, de már akkor is megmondtam. Viszont ciciben nem rossz.
2013. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Véleményem szerint magamutogató átlag kategória ,átlag emberi ízlésnek kiváló ,igényesebb ízléssel hátborzongató.

Árad a tekintetéből az önimádat ,és a globalizáció .

2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!